Sömekte iken erkek e dönebilirmi?

SilverRock

Yeni üye
Selamlar mutlu yetistiriciler ve ustalarim chat de ara ara yardimlarini esirgemeyen ustalarima ve diger bilgi sahibi kisiler e bir kac sorum olucak yardimci olursaniz cok mutlu olurum,
https://ibb.co/3kCypcR
11 adet ektigim tohum larda elimde 7 adet kaldi 1 tanesi engelli gibi bisey oldu yapraklari cikmadi 1 hafta stabil 2cm boyunda kaldi sonradan toparladim yukarida paylastigim fotolardaki kızım tabi hala kız ise digerlerine gore cok cabuk uzadi ve diger bitkilerimden 2 hafta erken girdi sömege suanda gordugunuz digi erkeğe dönmeye calisiyor dibi sanki daha once outdoor yetistiriciligimde ayni olay basima gelmisti bu boylarda ve bu sömek hazirligindaykrn erkege dönmustu su anda bu bitkinin akibeti nedir erkege mi donuyor yoksa sömek hazirligina devam mi ediyor goruslerijizi alirsam mutlu edersiniz beni

Diger bitkilerim de şu sekilde bu kizim ile aralarinda 40 cm fark var
https://ibb.co/9V8m782(bu engelli olan dı baya gelisti)
Lemon haze olarak arkadasimdan almistim
600w hps ampul kullaniyorum bitkilere uzaklik 60-80cm civari 20/4 calisiyor isigimiz toprak lightmix 10 gunde 1 kullanim semasina gore terra aqutica bloom ve grow kullandim. Simdiden tskler @Xcd @Kanka

No Panic

Üye
Azot problemi mevcut ve üstteki ilk bitkilerde pistillenmenin başladığını görüyorum iyi birşey, erkeğe döner mi konusuna birşey diyemem hiç başıma gelmedi ama ben olsam arkadaş markadaş dinlemem kendi bildiğim tohumdan devam ederdim sonuçta 1 hata yüzünden ayların emeği gidebiliyor

SariTursu

Kıdemli Üye
Kanka re-veg olup tekrar vegetative döneme geçebilir ama yanında polen alıp döllenebileceği bir erkek biki yoksa erkek olmaz. Bitkilerinde ya azot fazlalığı yada az sulama problemi var. Biraz daha ilgilenmelisin bebeklerle.

SilverRock

Yeni üye
Kanka re-veg olup tekrar vegetative döneme geçebilir ama yanında polen alıp döllenebileceği bir erkek biki yoksa erkek olmaz. Bitkilerinde ya azot fazlalığı yada az sulama problemi var. Biraz daha ilgilenmelisin bebeklerle.
Hergun aksam saat 8 de isik kapanir gece 12 ye kadar saat 9 da saksida suyu gorene kadar yani 1 cm su saksiya cikana kadar suluyorum 10 gunde 1 sivi gubre veriliyor azot fazlaligi olucagini sanmam gunluk sabah ve aksam olmak uzere 2 saat temiz hava geliyor kabin ici sicaklik 26-27 derece nem %45-50 arasi 20 saat isik acik(600w hps) 4 saat kapali ve resimlerde kabin icindeki diger bitkilerim mevcut hepsi disi gibi cicege biniyor

prooo

Yeni üye
Hergun aksam saat 8 de isik kapanir gece 12 ye kadar saat 9 da saksida suyu gorene kadar yani 1 cm su saksiya cikana kadar suluyorum 10 gunde 1 sivi gubre veriliyor azot fazlaligi olucagini sanmam gunluk sabah ve aksam olmak uzere 2 saat temiz hava geliyor kabin ici sicaklik 26-27 derece nem %45-50 arasi 20 saat isik acik(600w hps) 4 saat kapali ve resimlerde kabin icindeki diger bitkilerim mevcut hepsi disi gibi cicege biniyor
Dostum 600whps elektrik sarfiyatın ne kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
    O obeb: *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*