Sömekte renk değişimi

1 bitkimin çiçeklerinde renk değişimi oldu ama diğerleri aynı şekilde. Sanırım bu renk değişimi bir sorunu gösteriyor yardımcı olursanız çok sevinirim

bu renk değişimi olan

bunlar normal ilerleyenler

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

higthead

Jolly Green
Dostum gubrelemen nasıl? neler kullanıyorsun? kac ml? saksı kac lt? kac lt sulaman? neler yaptıgını yaz ki kolay cevap alabilesin.

Dostum gubrelemen nasıl? neler kullanıyorsun? kac ml? saksı kac lt? kac lt sulaman? neler yaptıgını yaz ki kolay cevap alabilesin.
15lt saksılar. AN sensi bloom Perfect ph kullanıyorum ama kabin nemli olduğu için kökleri öldürmemek adına çok az veriyorum. Saksı başına günlük 0.5-0.70 lt.max sulamam mevcut. seninle daha önce havalandırma için konuşmuştuk hocam yaptım fakat nemi düşüremedim çünkü yaşadığım yerde hava nemi %75 altına inmiyor. Ama her gün 1-2 saat kabini açıp havalandırıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
C

Canna

Guest
Dostum bu konunu gördügümde nedenini bilmiyordum, ama arastirdim. Cevre faktörlerinden dolayi özellikle isidan dolayi o renk degistiren bitkin Genotip ten Feno tipe dönmüs veya ilk aldigin tohumdan da olabilir.. Bu zarali bir durum degil, bundan sonra bitkinin pistilleri,sömekleri de renk degisimine ugrayabilir ve tam bir mor bitkin olabilir. Asagidaki resimde gördügün gibi.
1658552121382.png

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**