Süper Lemon haze Auto yeni yapraklar zayıf ve eski yapraklar sararıo lütfen yardım

Tiny

Üye
Bitkimin yeni çıkan yapraklar çok zayıf geldi bana ve dipteki eski yapraklar sarardı bitkimin rengide koyu geldi ne gibi sıkıntı olabilir daha önce başına geldiyse yardımcı olurmusun ?

Dostum tebrikler bitkin çiçege girm
Bitkimin yeni çıkan yapraklar çok zayıf geldi bana ve dipteki eski yapraklar sarardı bitkimin rengide koyu geldi ne gibi sıkıntı olabilir daha önce başına geldiyse yardımcı olurmusun ?
Dostum tebrikler:) birkin cicege girmis ve bu donemde yuksek enerji ihtiyacını alt yapraklari ve fazla olanlari somurerek cikarir... Bu donemde birkac yaptagin sararip dokulmesi cok dogaldir yalniz yuksek calmag ihtiyaci da duyar bitki, en az 1 doz calmag oneririm , sevgiler ...

Tiny

Üye
Dostum tebrikler bitkin çiçege girm

Dostum tebrikler:) birkin cicege girmis ve bu donemde yuksek enerji ihtiyacını alt yapraklari ve fazla olanlari somurerek cikarir... Bu donemde birkac yaptagin sararip dokulmesi cok dogaldir yalniz yuksek calmag ihtiyaci da duyar bitki, en az 1 doz calmag oneririm , sevgiler ...
Çiçeğe gireli 10 gün oldu ve tohumdan bu yana 37 gün oldu sadece calmag işimi çözermi ?? Ve yapraklar koyu yeşil gibi bunun sebebi nedir hacı ve farkettiysen yeni çıkan yapraklar çok cızıl ben şimdi beslemeyi nasıl yapim kimi nitrojen fazlalığı felan dedi

Çiçeğe gireli 10 gün oldu ve tohumdan bu yana 37 gün oldu sadece calmag işimi çözermi ?? Ve yapraklar koyu yeşil gibi bunun sebebi nedir hacı ve farkettiysen yeni çıkan yapraklar çok cızıl ben şimdi beslemeyi nasıl yapim kimi nitrojen fazlalığı felan dedi
Dostum bitkin normal tribe sokma kendini , asil rengi o zaten onun cicege girerken guc yetistirmek icin hafif sararmasi da dogaldi , su an kendini toparladi yesile dondu.
"Yeşilimi bana ver , hayat güzel olsun" ...

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kanka kendin de farkındasın niteojen fazlan var. Bitkiye grow gübresi verme. Hafiften magnezyum ihtiyacın başlamış calmag istiyor. Ama ciddi bir sıkıntın yok fazla dert etme. Ph konusuna özen göster bu haftaki sulamalarında ph 6 yı geçmemeye özen göster, şuan medyanın ph oranı yükselmiş ki sadece azotu alabiliyor. Bloom gübresi potasyum ve fosfor ağırlıklı, bitkinin şuan aşırı ihtiyacı olan besinler, ph düşürmezsen sadece azotu alır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    ****** *** ******* **** ** * hahahahahahahaha** **** *** hahahaha** ******* *** ***** ******
  • kkush kkush:
    ****** ******** **** hahahaha** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    hahahaha *** ******* *** hahahaha
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush: