SüperLemonHaze..

420x

Kıdemli Üye
Dostlar selam;

Yurtdışı tohumlar Süperlemon haze uzun dönem.
Saksılar 25 litre
120x120x200 alanım var.
500 w spider Viva led var
Drkarbondan alanıma göre setim var tam hatırlamıyorum m3

kullandığım gübreler AN serisi Micro Grow Bloom Sensizym Rhino Bud candy bigbud overdrive ve sensi cal mag var.
Şuan da yaklaşık 45 günlükler biraz sıkıntılar geçirdiler ama toparlıyor gibiler.birkaç foto bırakıyorum iyisiyle kötüsüyle yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

Yesil888

Ordinaryüs
Masallah Kanka yapraktan 2-3 kere calmag ver, bütün kellelere topping, 2 hafta sonra cicege ver. Daha uzun veg yaparsan o kabine sigmayacaklar.:):) Cicege verdikten 1 hafta sonra lolipoping. Kabine ag ger. Bu sekilde devam et, kafan gibi sömeklerin olsun.

420x

Kıdemli Üye
Masallah Kanka yapraktan 2-3 kere calmag ver, bütün kellelere topping, 2 hafta sonra cicege ver. Daha uzun veg yaparsan o kabine sigmayacaklar.:):) Cicege verdikten 1 hafta sonra lolipoping. Kabine ag ger. Bu sekilde devam et, kafan gibi sömeklerin olsun.
Tamamdır usta yapraktan cal-mag
aynen uyguluyorum o zaman reçeteyi ben de öyle düşünüyorum sığmazlar gibi daha uzun süre durursa :)

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka cicege verdiginde o andaki büyüklügünün %50 kadar daha uzayip gelisecek bitkilerin. Yazdigim egitimleri ver, hata yapmassan cok iyi bir hasat seni bekliyor, süper lemon haze cok iyi hasat verir.

420x

Kıdemli Üye
Kanka cicege verdiginde o andaki büyüklügünün %50 kadar daha uzayip gelisecek bitkilerin. Yazdigim egitimleri ver, hata yapmassan cok iyi bir hasat seni bekliyor, süper lemon haze cok iyi hasat verir.
İnşallah usta hatasız gidebilirsem :)

şimdi bu ufak kelleler de dahil mi yoksa sadece ana daldan çıkanlara mı topping yapayım.
Bir de yapraktan calmag hiç vermedim kısaca nasıl yapmalıyım yaprak altları mı spreyleniyor yoksa hertarafımı

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka üstte gördügün bütün kelleri kes. Yanlara dokunma. 1 lt suya 1 ml calmag karistir, PH ayarlamana gerek yok, isiklar kapanmaya yakin bütün yapraklara günde 1 kere bolca sik. Tahminim 2-3 kere calmag siksan yetecek. Kanka bak yapraklar yesil,acik yesil, beyaz tonlara dönmüs, bu bitki calmag istiyor demektir. Kalan calmagli suyu ertesi gün kullanbilirsin, sikinti olmaz. Her bitkide yaklasik 10 kelle keseceksin.

420x

Kıdemli Üye
Kanka üstte gördügün bütün kelleri kes. Yanlara dokunma. 1 lt suya 1 ml calmag karistir, PH ayarlamana gerek yok, isiklar kapanmaya yakin bütün yapraklara günde 1 kere bolca sik. Tahminim 2-3 kere calmag siksan yetecek. Kanka bak yapraklar yesil,acik yesil, beyaz tonlara dönmüs, bu bitki calmag istiyor demektir. Kalan calmagli suyu ertesi gün kullanbilirsin, sikinti olmaz. Her bitkide yaklasik 10 kelle keseceksin.
Tamamdır usta anladım şimdi dediklerini uyguluyorum çok sağ ol..

420x

Kıdemli Üye
Dostlar selam;

48. gün 7. Haftadayız yapraktan cal-mag uyguluyorum gübreleme takvime göre devam ışığı 10 cm kadar yükselttim suan 51 52 cm de biraz boylansınlar istiyorum
Durumlar böyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ********* ******** hahahaha ***** **** ****** hahahaha** ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** ******** ******** ********** hahahaha**** hahahaha ** ********* ******** **** ******* ** hahahaha** *** ********* ***** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** hahahaha hahahaha******* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** ********** ***** ******* hahahaha ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ** ** ******* ******* ******** ****** *** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ********** ********* ***** ********* ********** ** ***** hahahaha** hahahaha* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
    NewGardener NewGardener: ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** *****...