Süpriz idrarda pozitif veren veya konuyla alakalı bilgisi olan var mı

kanka11

Üye
Polis şuanda bastırmıyo zaten mevzuatı bildiği için herkese 1 hafta kadar zaman tanıyo . Arkadaş jandarma bölgesinde olduğu için cahilce çağırıyolar
bizi bu kadar düşünüyorlarsa başta 1gr 0.5 gram 1 sarımlık cart curt yakaladığında el koyup hadi oğlum evine derdi kanka bunlar hayal ürünü şeyler ne diyecek adam ben şehirdışındayım çalışıom dediğinde atla otobüse yarın gel mi diyecek mecbur zaman tanıyor istemeye istemeye :D

Siqertenkele

Kıdemli Üye
Rapor aldım aradı beni açmadım irtibat numarasını aradı aradığı numara hasta şehir dışında dedi sonra ben aradım hastayım şehir dışındayım biliyorum uyarı aldığımı raporum var dedim. Gelince yanıma uğra dedi savcılıktan kağıdın geldi dedi sonra denetimli serbestlikten kağıt geldi onu aldım bana tebliğ etmiş oldu . Bir hafta içinde raporlarımı götürdüm uyarıları sildirmek için raporları verdim savunma yazdım kurula verdi dosyayı kurul kabul etti sonra 2. Süpriz idrarı bana tebliğ etti gittim idrarı verdim dosyayı kapattı .

Ekseli20

Yeni üye
Rapor aldım aradı beni açmadım irtibat numarasını aradı aradığı numara hasta şehir dışında dedi sonra ben aradım hastayım şehir dışındayım biliyorum uyarı aldığımı raporum var dedim. Gelince yanıma uğra dedi savcılıktan kağıdın geldi dedi sonra denetimli serbestlikten kağıt geldi onu aldım bana tebliğ etmiş oldu . Bir hafta içinde raporlarımı götürdüm uyarıları sildirmek için raporları verdim savunma yazdım kurula verdi dosyayı kurul kabul etti sonra 2. Süpriz idrarı bana tebliğ etti gittim idrarı verdim dosyayı kaynı

nasıl oldu ustam bi sıkıntı yaşadın mı benimde pazartesi sürpriz için hastaneye gitmem lazım vaka sorumlusu oyle söyledi gitmezsem uyarı mı verir

secosy

Yeni üye
beyler bugün ds den çıkarken yarın süprize git dedi vaka sorumlusu. Biraz tırstım tam 12 gün önce arkadasların sigarasından 6 fırt aldım ondan oncede 2 ay hic icmedim temiz cıkarmı sizce icimi rahatlatın lutfen tribe girdim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****