Sürpriz idrar testi

Yek

Yeni üye
Merhabar ben denetim serbeslik sürecindeyim ve yarın sürpriz idrar testine gitmem gerektiği yüz yüzeyken söylendi en son 21 gün önce kullandım ama az içmemiştim (mari) sizce testte pis çıkar mı çıkarsa ne sonucları oluyor hemen infaz veriliyor mu lütfen bilenlerden cevap bekliyorum

21 gün geçmiş pek birşey olcağını tahmin etmiyorum ama bu akşam yatmadan büyük bardakta limon suyu sık iç sabah da iç öğlen 13.00 gibi su içemeye başla teste gidesiye kadar yaklaşık 3 4 lt bembeyaz işersin :D ben öyle yaptım hiç bir sıkıntı olmadı

Yek

Yeni üye
21 gün geçmiş pek birşey olcağını tahmin etmiyorum ama bu akşam yatmadan büyük bardakta limon suyu sık iç sabah da iç öğlen 13.00 gibi su içemeye başla teste gidesiye kadar yaklaşık 3 4 lt bembeyaz işersin :D ben öyle yaptım hiç bir sıkıntı olmadı
teşekkurler yapacagım dediğinizi başladım zaten su içmeye elden geldiği kadar idrar yapmaya çalısıyorum gitmeden

Yek

Yeni üye
vaka sorumlum elden verdi süprize gitmem gereltiğini söyledi 24 saat içinde kağıdı imzalattı .Eğer sürpriz teste gitmezsem hemen dosyam kapanır mı çünkü imzaladım kağıdı daha ilk seminerde oldu herkese hiç devamsızlığım yok

Yek

Yeni üye
benide bugun denetimden aradılar yarın çağırdılar banda bi sürpriz çıkarsa patlarım
kesin ondan çağırıyorlar devamsızlık hakkın varsa bi sonraki seminere kadar ugrama en azından benım gibi imzalamak zorunda kalmazsın zaten 21 gundur ıcmıyordum sabahtan berı stresten 4 lıtre su ıctım durmadan wc gıdıyorum

Knka ortalama 15,20 gün içinde atılıyor idrardan ve birazda yağ oranına bağlı çıkıp çıkmaması bira iç maydanoz kaynat onu iç bide yoğurt ye atlatırsın Allah’ın izniyle

regedz34

Yeni üye
knk sen içiciliktenmi denetimdesin ben 188-3 den hüküm giydim bugun gitti denetim programı ypatılar imza , seminer , kamuda çalışma verdiler ama idrar vermediler acaba sürpriz mi olcak senin ki gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    ** ***** *** ********** ******** hahahaha* **
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    hahahaha* ****** ******* ****** ****** ******* *** *******
  • Mest Mest:
    ***** **** ******* ** **** ***** hahahaha**** ******** ****** ***** **** ******** ****** ***** ***** ********* ***** ********** *** ****** hahahaha ***** ***** ** *** **** *** ***** ****** ***** ***** ****** *** ******* ****
  • Mest Mest:
  • kkush kkush:
    * ********* ******* **
  • D despotdes:
  • Mest Mest:
    hahahaha**
  • Mest Mest:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Mest Mest: