Sürpriz idrar

Birden fazla sürpriz idrar alan oldu mu?
Ben 2 ay önce sürpriz verdim, ondan beri hiç istemediler çokta icesim var sizce içsem sorun olur mu?

veryansın

Yeni üye
denetimli serbestlik mevzusunda tam 10 yıl gittim geldim 6 ay 20 gün cezasını yattım tekerrürden. buna dayanarak söylüyorum kanka ya 1 ya hiç.

310

Üye
Agalar son dönemde sistem değişti 3+1 yapılıyordu idrar bir aralar 3 normal 1 tane denetimin her hangi bir anında süpriz olarak,içip 7 günde 10 günde 12 günde temiz verenler var tabi bu kişiden kişiye göre değişir güncel sistemi bilmediğimden dolayı içmeni önermem tabiki denetimini yakmanı istemem ama ben 2022nin başında denetim yedim ve hiç amateme gitmedim hiç idrar vermedim böyle durumlarda söz konusu.Emin olmamakla birlikte 3+1 sistem devam ediyorsa ve sen toplam 4 test verdiysen 5.testi yapmazlar diye TAHMİN ediyorum.Bu bir tahmin.Yeni kanunlar yayınlanmıştı bulursam link bırakıcam okuyabilirsin

denetimli serbestlik mevzusunda tam 10 yıl gittim geldim 6 ay 20 gün cezasını yattım tekerrürden. buna dayanarak söylüyorum kanka ya 1 ya hiç.
Yani bir daha istemezler diyorsun. Ders anlatan hoca temiz kalın supriz yapılır diyor ama galiba bu yapılmayanlar için geçerli çünkü ben verdim ve aylar oldu artık iyice sıkıldım ya...

Agalar son dönemde sistem değişti 3+1 yapılıyordu idrar bir aralar 3 normal 1 tane denetimin her hangi bir anında süpriz olarak,içip 7 günde 10 günde 12 günde temiz verenler var tabi bu kişiden kişiye göre değişir güncel sistemi bilmediğimden dolayı içmeni önermem tabiki denetimini yakmanı istemem ama ben 2022nin başında denetim yedim ve hiç amateme gitmedim hiç idrar vermedim böyle durumlarda söz konusu.Emin olmamakla birlikte 3+1 sistem devam ediyorsa ve sen toplam 4 test verdiysen 5.testi yapmazlar diye TAHMİN ediyorum.Bu bir tahmin.Yeni kanunlar yayınlanmıştı bulursam link bırakıcam okuyabilirsin
Kankam şimdi benim olay değişik. Ben içeri girdim bir süre ve çıktım. Çıkmadan 20 gün önce amateme götürdüler testi verdim sonra çıktım ds başvurdum ve beni hastaneye sevk etmediler normalde internet de öyle yazıyor. Neyse bireysel görüşmeler bitti ve ilk derse gittim şans eseri vaka sorumlusuna kağıt kaybettim ders programıni onu tekrar verir misin dedim olur dedi sonra sen supriz vermemişsin dedi evet dedim temiz misin diye sordu evet dedim ve ertesi gün sürpriz yolladı. Hatta kağıtta bir defaya mahsus olmak üzere sürpriz idrar testi gibi bir şey yazıyordu. Yani toplamda 2 idrar verdim bir cezaevinde 2. De çıktıktan 4 ay sonra sürpriz. Ver onun üzerine de 2 ay geçti hala idrarla ilgili sorun yok
Sizce içmeli miyim en kötü 1 kere 2-3 Gr .... birde tadını çok merak ettiğim lemon haze varmış kanalda ....

310

Üye
Şimdi lider şahsi görüşüm BENCE sen daha süpriz vermezsin 0+1 yapmışsın direk konferanslara başlamışsın normal şartlarda konferanslardan önce 3 kap işetirler bireysel görüşme ve konferansalar başlar,sonra konferansalara gitmeye devam ederken süpriz 1 yaparlar sen direk süprizi vermişsin yani sen daha 3 tane falan vermezsin BENCE.Bu tecrübelerimle yürüttüğüm bir fikirdir beni kaynak alıp bir şeyler yapmanı istemem açıkcası dost 1 kere takılayım daha takılmicam diyorsan 6 günde bile temiz veren DUYDUM her gün içen biri değilsen 15-7 gün içersinde çıkarbilir idrarından.Bu senin kendi kişisel kararın açıkcası ister iç ister içme sonuçlarını hesapla ki falso olaylar yaşanmasın cezadan da yeni çıkmışsın bir kaç ay dayanabilirsin bence.Her gün takılırdım denetim yedim 12 ay ağzıma sürmedim üstelik eski sistemde idrar herkese yazılmıyodu idrar vermeden bitirenlerdenim ona rağmen 1 sene boyunca hiç takılmadım dostlarımın hepsinin takılmasına rağmen.Belli bir süre bırakman senin adına da iyi bir karar olabilir ama diyosan çok kötüyüm 1 sigara içeyim forumda thc kaç günde idrardan çıkar onunla ilgili bilgilere bak yardımcı olacak dostlarımız vardır

Şimdi lider şahsi görüşüm BENCE sen daha süpriz vermezsin 0+1 yapmışsın direk konferanslara başlamışsın normal şartlarda konferanslardan önce 3 kap işetirler bireysel görüşme ve konferansalar başlar,sonra konferansalara gitmeye devam ederken süpriz 1 yaparlar sen direk süprizi vermişsin yani sen daha 3 tane falan vermezsin BENCE.Bu tecrübelerimle yürüttüğüm bir fikirdir beni kaynak alıp bir şeyler yapmanı istemem açıkcası dost 1 kere takılayım daha takılmicam diyorsan 6 günde bile temiz veren DUYDUM her gün içen biri değilsen 15-7 gün içersinde çıkarbilir idrarından.Bu senin kendi kişisel kararın açıkcası ister iç ister içme sonuçlarını hesapla ki falso olaylar yaşanmasın cezadan da yeni çıkmışsın bir kaç ay dayanabilirsin bence.Her gün takılırdım denetim yedim 12 ay ağzıma sürmedim üstelik eski sistemde idrar herkese yazılmıyodu idrar vermeden bitirenlerdenim ona rağmen 1 sene boyunca hiç takılmadım dostlarımın hepsinin takılmasına rağmen.Belli bir süre bırakman senin adına da iyi bir karar olabilir ama diyosan çok kötüyüm 1 sigara içeyim forumda thc kaç günde idrardan çıkar onunla ilgili bilgilere bak yardımcı olacak dostlarımız vardır
Eyvallah reis ilgilenip yorumladığın için teşekkür ediyorum. Evet 10 aydır içmedim için vücuttan çok kolay atacağını bende düşünüyorum. Ve 3gr güzel bir mari sipariş edeceğim kafaya koydum.zaten uyarı falan da almadım hep gittim 2 gün sonra seminer var katılacağım. Daha sonra sipariş edip takılacak sonra tekrar baya bir icmeyecegim. Hayattan bunaldım artık çoğu zaman yeter artık içeyim diyorum nolursa olsun diyorum. Eğer 3 idrarı alacak olsalardı Nisan da içeriden çıktım bu zamana da kadar çoktan alırlardi diye çok düşündüm. 6 ayda sadece bir kere supriz yapildi başka da bir şey yok işte bir de içerde iken Mart ayında gitmiştim amateme acaba onu ne diye aldılar. Yani dosya açılış için desem Aralık da yakalandım o zaman verdim idrarı pisti yani...

310

Üye
Eyvallah reis ilgilenip yorumladığın için teşekkür ediyorum. Evet 10 aydır içmedim için vücuttan çok kolay atacağını bende düşünüyorum. Ve 3gr güzel bir mari sipariş edeceğim kafaya koydum.zaten uyarı falan da almadım hep gittim 2 gün sonra seminer var katılacağım. Daha sonra sipariş edip takılacak sonra tekrar baya bir icmeyecegim. Hayattan bunaldım artık çoğu zaman yeter artık içeyim diyorum nolursa olsun diyorum. Eğer 3 idrarı alacak olsalardı Nisan da içeriden çıktım bu zamana da kadar çoktan alırlardi diye çok düşündüm. 6 ayda sadece bir kere supriz yapildi başka da bir şey yok işte bir de içerde iken Mart ayında gitmiştim amateme acaba onu ne diye aldılar. Yani dosya açılış için desem Aralık da yakalandım o zaman verdim idrarı pisti yani...
Bol su iç spor yap ısırgan otu çayı önermişlerdi sirke içende var bi problem yaşarsan forumdan en kısa nasıl atılır vücuttan onunla ilgili bilgiler bulabilirsin.Cash flow üstadın dediği gibi ''Tek yol coffee shop'' başka çözümü yok gibi bizi boş muhabbetlerle uğraştırıyorlar :d

Bol su iç spor yap ısırgan otu çayı önermişlerdi sirke içende var bi problem yaşarsan forumdan en kısa nasıl atılır vücuttan onunla ilgili bilgiler bulabilirsin.Cash flow üstadın dediği gibi ''Tek yol coffee shop'' başka çözümü yok gibi bizi boş muhabbetlerle uğraştırıyorlar :d
Eyvallah reis doğru söylüyorsun :)

• Like
Tepkiler: 310

Abelard

Yeni üye
Beyler size bir soru, denetimim 6. Ay doldu bireysel gorusmeler bitti sonuncu da sürpriz yedim gitmedim sonra salak yaptım vaka sorumluma gitmedim mesaj geldi bir sonraki konferansimda gelmezsen uyari yiyeceksin.. gittim bir daha sürpriz verdi yine gitmedim yani total 2 uyarı yedim. Simdi 3 gün sonra gittiğimde verecek sürpriz temizim sıkıntı yok da hep idrar verdiklerinden emin olmak istiyorum, kan falan isterse mokoko cunku

Mymami

Yeni üye
Son denetimimde idrar yok vermeiceydin dediler 15 günde bir gittiğim seminer çıkışı bugün sürpriz idrarın var dediler memuruma abi dumana çok mahruz kaldım beni bir sonraki seminerimde yollarmışım dedim temiz gel dikkat et dedi. Öbür seminer gittim idrarımı verdim temiz ve bitti bir daha çağıran felan olmadı seminerimizde bitirdim

harmangenc

Kıdemli Üye
Son denetimimde idrar yok vermeiceydin dediler 15 günde bir gittiğim seminer çıkışı bugün sürpriz idrarın var dediler memuruma abi dumana çok mahruz kaldım beni bir sonraki seminerimde yollarmışım dedim temiz gel dikkat et dedi. Öbür seminer gittim idrarımı verdim temiz ve bitti bir daha çağıran felan olmadı seminerimizde bitirdim
kanka seni kaç kez yolladılar idrara

Abelard

Yeni üye
Hep idrar isteniyor bu arada önce tükürükten sonra kandan sonra idrardan en son saçtan çıkıyor idrarda çıkmayan kanda çıkamaz.

Ben de cuma ilk görüşmeye gideceğim adam yanıma uğrarsın demişti. adamın yanına gitsem test isterse emin değilim 13 gün öncesi iki fırt almış olacağım ama asıl içmeyeli 16 gün olmuş olacak o yüzden sürpriz isterse cumartesi ya da pazar özel bir yer bulup baktırıp pazartesi gitmeyi planlıyorum(pazartesi 16-18 gün geçmiş olacak) Hiçbir yer bulamazsam riske atmış olurum gibi geliyor.

Bir de teste gitmeyince arıyorlar mı? Bir daha ne zaman çağırıyorlar uyarı alırsam sonraki görüşmeyi mi bekliyorlar? Bekliyorlarsa ikinci uyarıya kalmadan temiz veririm ama uyarı aldıysan bana biraz ayrıntılı gün gün anlatabilir misin?

Nasıl hareket edeyim gidip gitmemek konusunda hiç emin değilim en baştan adamın yanına uğramasam daha mı iyi diyorum ama görüşçeğim kişi de uğra der muhtemelen demese de teste çağıracaksa her türlü ulaşırlar herhalde.
Kanka idrara gitmemek, derse gitmemek hepsi bir uyarı. Toplam 2 uyarı yaparsan bir sey olmuyor ben 2. Aydan 2 uyarı yaptım şu an kalmadı mesela. Yağ oranınınla alakalı bir durum ben 68 kiloyum ufak bir bira göbeğim var onun dışında fitim 15-16 günde temiz çıkıyorum. Daha önce 61 kiloyken 9 günde temiz çıktığım oldu. Temizlenme sürecinde her sabah maydonuzu öğüt maydonuzlu su iç bol bol terle en önemlisi bu yağ oranın düşükse söylediğin sürede temizlenirsin. Ben bugün gittim ilk sürprizimi verdim ama hala korkuyorum bir piçlik yaparlar diye idrarımı kabul etmeyip tekrar isterler mi acaba

acemiceday

Müptezel
Yahu ot içen bir insana 6 ay 20 gün hapis cezası. Yahu sanki adam öldürüyoruz katiliz veya cinsel sapığız. Çok üzücü dostum. Çok koyar adama zor gelir bu durum. Geçmiş olsun

veryansın

Yeni üye
saol arkadaşım.aynen öyle oldu gerçekten daha hapiste görmedik o zamanlar hoş şükür hala görmedik kötü oldu.ehliyet alamadım 10 yıl .10 yılım heba oldu .iş bulma desen oda sıkıntıydı.bedellere bak ödenen.neyseki geride kaldı .burda yaşamak zaten genel olarak zor ...

Abelard

Yeni üye
Mesela yarın test verdi uyarı kullandım, o uyarı kaç gün içinde nasıl haber veriliyor? Arayıp uyarı aldın mı diyorlar ya da sms mi geliyor ? ikinci defa sürpriz için hemen çağırmıyor mu? Ya da bekliyor mu sonraki programı o bilgiler lazım yarın adama uyarı nasıl oluyor diye sormak istemem.
Kanka benimkinde bir sonraki derse gitmeden önce vaka sorumlunuzun yanına uğramazsanız uyarı yiyeceksiniz diye sms geliyor uyaptan 2 gün önce geldiği de oldu 15 gün önce geldiği de oldu. Valla bugün bir arkadaşım aradı 2 sene önce ds bitirmiş karakoldan arayıp kan idrara çağırmışlar daha uğraşacağız bu işlerle

harmangenc

Kıdemli Üye
Kanka benimkinde bir sonraki derse gitmeden önce vaka sorumlunuzun yanına uğramazsanız uyarı yiyeceksiniz diye sms geliyor uyaptan 2 gün önce geldiği de oldu 15 gün önce geldiği de oldu. Valla bugün bir arkadaşım aradı 2 sene önce ds bitirmiş karakoldan arayıp kan idrara çağırmışlar daha uğraşacağız bu işlerle
haydaaaaaa

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ********* ******* ****** ******** ********** **** ********* ******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** **** hahahaha*** ***** ******** *** *** **** ********** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** *** hahahaha** ******* ******** ****** * ***** ***** ***** ********* ********* ******* ****** ******** ********** **** ********* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha *** *** hahahaha** ******* ******** ****** * ***** *****
    ********* ** *** ****** ** **** ***** *** ******** *** *** * ** *** ****** ***** ********** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ***** ******** ** *****