Süt

thrasher

Kıdemli Üye
Kanka ilk deneyimim flush olayini cok okudum ama nedir ne degildir bilmiyorum aydinlatirssniz memnun olurum
kankam

kankam
Eyvallah kankam bide gecen gun boyle bi leke olustu yapraklarin uzerine su serptirdikten sonra oldu skinti cikarirmi sebebi nedir yardimci olurmusjn sana zahmet20210304_160101.jpg20210304_160101.jpg

Kankam bitki azot eksikliği çekiyor. grow gübresi vermen gerekiyor
2 tane buyutuyorum digerinde problem
Kankam bitki azot eksikliği çekiyor. grow gübresi vermen gerekiyor
Kanka 2 tane buyutuyorum digerinde boyle bi sorun yok bunda aniden oldu. Cicekciden yesil yaprakli bitkiler icin cicek besinj verdim sonra boyle oldu ne aliyim ne yapiyim kendim mi yapim gubreyi yoksa tavsiye edecdgin uygun bi grow gubresi varss soyle onu aliyim kanka

Reception

Kıdemli Üye
2 tane buyutuyorum digerinde problem

Kanka 2 tane buyutuyorum digerinde boyle bi sorun yok bunda aniden oldu. Cicekciden yesil yaprakli bitkiler icin cicek besinj verdim sonra boyle oldu ne aliyim ne yapiyim kendim mi yapim gubreyi yoksa tavsiye edecdgin uygun bi grow gubresi varss soyle onu aliyim kanka
İlk önce o saçma şeffaf pet şişeden kurtul kanka yoksa başın dertten kurtulmaz yani

Kanka dun o isi hallettim bez saksi yaptim bugun torf toprak alip aksam bez saksiya aktaricam. O benimde canimk skiyordu ilk growum sizlerden bilgi ala ala eksiklerimi tamamliyorum tavsiyenin icin tesekkur ederim kanka

thrasher

Kıdemli Üye
kanka bu gübrelerin satıldıgı growshoplar var growkent , toprakvesu gibi siteler oradan biobizz marka gübre tercih edebilirsin biogrow bloom ve topmax ve cal mag al besin tablolarına göre ilerle forumu araştır zaten ayıkırsın mevzulara

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • Y Chat bot:
  • D doğadostu1004:
  • clackster clackster:
  • Mest Mest:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C coke12345:
  • shellman shellman:
  • Bandaleros Bandaleros: