Sıkıntı mı var

harbibesyocu

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bu aralar sık sık forumu rahatsız ediyorum ustalar kusura bakmasın ilk growda sorunsuz ilerlemiştim ikincide daha tecrübeli olmama rağmen biseyler yolunda gitmiyor tohumları oksijenli suda 12-13 saat beklettim 2 gün oksijenli sulu peceteye koydum baş vermişti ilk growda ikinci growda da yaptım aynısını fakat https://ibb.co/kq6yh1w böyle olmuştu sonuç arkadaşlara sordum forumdan fazla suda kalması iyi gelmez at 3-4 güne fidan çıkar dediler ama 4.gun oldu toprağın üstünü hafif eşeleyip bakıyorum attığım gibi tohumlar hicbi gelişim yok sorun ne ne yapmam gerekiyor tam beyaz uç çıkmadı bu arkadaslarda

MalrukLord

Doktor
kanka nemli olmakla ıslak olmak arasındaki fark senin bu foto ile özetlenebilirdi ancak. çok sudan çürüttün muhtemelen tohumları.

LvbelC5

Kıdemli Üye
Sana önerim al o tohumları düşük bir şansın var ama dene böyle bırakırsan çöpe at daha iyi şimdi bak al o tohumları kuru peceteyle iyice islakligini al sonra musluk suyunu dene musluk suyunu bardağa doldur tohumları bardağa at 3 4 saat sonra dibe dusmesi için itele dipte 12 13 saat kalsınlar sonra tekrardan peceteye al ama bak sen çok abartarak nemlendiriyorsun peceteyi suyu dökecen peceteye sonra o pecetedeki suyu sıkacan peceteye dokununca elinde nem kalması lazım dokununca peçeteden su çıkması çok yanlış

Ü

Üye silindi 26240

Guest
knk bu tohumu tekrar 13 saat bardaga koysa bence iyice mefta olur. en iyisi topraga koy can suyu ver ustunede pet bardagi koy bardagi hep nemli tut delik acma. topragida bardagida kurudugunda islat 5 10 gun bekle filiz vermediyse at çöpe gitsin knk :)

harbibesyocu

Yeni üye
Beyler bekledim 2 gün daha hafif cımbızla eşeleyip baktım tohumlarda tık yok ilk attığım gibi peceteye aldım tekrar 2 tohumum daha vardı taze onları devreye sokuyorum bakalım noluyo teşekkürler hepinize

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
    +1
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
  • ax-b ax-b:
    ******* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
  • T Turco:
    ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * **** ** ******* hahahaha* *******
    +1
    T Turco: ***** hahahaha **** ***** ********* ********* hahahaha *** * ** ** *** ****** ***** * ****... +1