Sadece ışıkla grow yapma.

burak_ystmr

Yeni üye
Sa gençler elime kaliteli tohumlar geçti eksiksiz sistem kurucak imkanım yok sadece ışıkla 60 160 kutunun içinde bitki yetiştirebilirmiyim yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..

C

Canna

Guest
Gübresiz olmaz. Cok hesapli yarasa,solucan gübreleri var. Forumlara gir ev yapimi organik gübre tarifleri var. Gübresiz olmaz dostum, senin nasil besine ihtiyacin varsa bitkininde var.

sativasever

Müptezel
Güzel bir ışık aldıktan sonra gübreyi çok çok uygun fiyatlara da ayarlayabilirsin. Solucan gübresi yarasa gübresi alırsın muz kabuğu yumurta kabuğu çay demi gibi atıklarla bile idare edebilirsin.

SentetikZenci

Müptezel
Tek ışık ile yapılabilir solucan yarasa gübresi al dalları kuvvetlendirmek için ve hava sirkulasyonu için ufak bi masa vantilatörü al yeter bence

burak_ystmr

Yeni üye
Gübresiz olmaz. Cok hesapli yarasa,solucan gübreleri var. Forumlara gir ev yapimi organik gübre tarifleri var. Gübresiz olmaz dostum, senin nasil besine ihtiyacin varsa bitkininde var.
Aynen knk gübre falan onları ayarlarım da fan havalandırma falan bunlar olmıycak sadece ışık ve gübre

burak_ystmr

Yeni üye
Tek ışık ile yapılabilir solucan yarasa gübresi al dalları kuvvetlendirmek için ve hava sirkulasyonu için ufak bi masa vantilatörü al yeter bence
Eyvqllah kankam çok yardımcı oldu
Eyvallah kral saol

C

Canna

Guest
1 tane 50 watt 6500 k beyaz ,2 tane 50 watt gün isigi torsh led al, ilk 14 gün sadece beyazi yak, sonra 1 tane sari yak en son cicekte 3 lambayi birden, tosh led lerin üzerindeki kapagi cikar, ve bitkinin reaksionuna göre 30-40 cm mesafede tut

Brother

Doktor
Sa gençler elime kaliteli tohumlar geçti eksiksiz sistem kurucak imkanım yok sadece ışıkla 60 160 kutunun içinde bitki yetiştirebilirmiyim yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..
Havalandırmasız bu iş olmaz
eğer alamıcak durumdaysan bence hiç başlama üzülürsün tohumlar da çöp olur

C

Canna

Guest
Dostum olmasi gereken sadece fanlar degil, gübre,isik,PH ayar...... vs. hersey tam olursa hasat alirsin.

Dostum olmasi gereken sadece fanlar degil, gübre,isik,PH ayar...... vs. hersey tam olursa hasat alirsin.
Gübre var(biobizz) calmag yok sadece sipariş verirken hepsini aldım bir onu almadım sorun olur mu? ısikta var 150watt beyaz 60 watt günisigi tourch var. 150 waatda cobled var, 2 güne eklicem kabine.ciceklenme döneminde de 250watt hps var onu eklemeyi planlıyorum.
20 günlük 6 alaskan thunder oto. suyuda phli veriyorum. Havalandirmam çok iyi değil sadece.önerilerinizi beklerim canna reis

C

Canna

Guest
6 bitkiye o isik cok az, cicekte 250 watt hps de yetmez 6 bitkiye, isigini güclendir dostum, ayrica evet calmag alman gerekli

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • Madkusa Madkusa:
    ** *
  • Narkotik Narkotik:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********* ****** **** ******
  • Narkotik Narkotik:
    ** ********* ********** hahahaha* ** ******
  • Narkotik Narkotik:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha* ******** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ***** ****** ******** *** *** ********* ********** **** ********* ****** ***** **** ** **** hahahaha **** ******* **** **** **** ** ***** *** ****** ****** ****** ****** ********* *** ***** ***** ***** ***** ******* ****** ** *** ******* ** hahahaha*
  • xskyrex7 xskyrex7:
    hahahaha*** ****** *** ****** *** ** ** ********* *** * *****
    xskyrex7 xskyrex7: hahahaha*** ****** *** ****** *** ** ** ********* *** * *****