Sadece Düz Sulama Organik Cfl Grow (stem split uygulandı) | 43gr |

Ü

Üye silindi 23588

Guest
abi ben auto başladım şuan için iyi gidiyor. kefil olamam tabi ama bir sıkıntı yok ilerleyen zamanlarda açıcam günlüğü başlarsan haber et.

Ü

Üye silindi 23588

Guest
kanka çok taze daha 10 gün oldu. direk büyük saksıda başladım ortası light mixli. transplant içime sinmedi açıkçası. Leonardit kullanıyorum bende bu growdan keşfettim ürünü. yolunda giderse her şey ay sonu başlarım paylaşmaya.

Kanka bi ara büyümesinde yavaşlık sezdim arkadaşımdan calmag alıp kullanmıştım. Ama tek bir sefer kullandım daha da gerek kalmadı. Linkini bıraktığım üründe bitkinin ihtiyacını karşılayacak her şey mevcut.
Usta eline sağlık çok güzel yapmisin bende organik yapmak istiyorum konum takibindeyim ama takildigim yervar yardımcı olursan çok sevinirim.su takvimi nasıl veridin yazarsan sevinirim

Aemili31

Müptezel
Usta eline sağlık çok güzel yapmisin bende organik yapmak istiyorum konum takibindeyim ama takildigim yervar yardımcı olursan çok sevinirim.su takvimi nasıl veridin yazarsan sevinirim
Kankam leonarditi 3 haftada bir kaşıkla toprağın üstüne serpiştirdim parmağımla karıştırdım. Haftada bir melaslı su verdim. Ama sen çiçeklenmeden itibaren turkuvaz sıvı yarasa gübresini katabilirsin melasa. Çiçeklenmenin başlarında 1L suya 10ml çiçeklenmenin ortalarında 15 sonlarında 20ml şeklinde verebilirsin.

Kankam leonarditi 3 haftada bir kaşıkla toprağın üstüne serpiştirdim parmağımla karıştırdım. Haftada bir melaslı su verdim. Ama sen çiçeklenmeden itibaren turkuvaz sıvı yarasa gübresini katabilirsin melasa. Çiçeklenmenin başlarında 1L suya 10ml çiçeklenmenin ortalarında 15 sonlarında 20ml şeklinde verebilirsin.
Sağol ustan en kısa zamanda uygulacagim

Ü

Üye silindi 23782

Guest
düz toprakla yapmıyoruz konuyu bi okusana kanka toprağımızın içine koyacağımız mix karışımı bir incele güvercin şerbetine çayına gerek olmadığını anlıcaksın
selam usta bor hangi gübrelerde bulunur kızımda bor eksikliği olduğunu düşünüyorum DSC_0280-min.JPG

Ustam benim ilk growum bir kac usta baktı fikir ayrılıkları oldu benim kız 73 günlük oldu pastiler kahve rengi aldı mikroskopik yok ne zaman flaş atmaliyim geçmiş kaldım acaba resim koysam bakarmisin buraya fikirini soylermisin

Ü

Üye silindi 23782

Guest
sağolasın ben revive- biobiz cal mag- grow - bloom -top max - atami bloombastic - alg a mix aldım elimde bunlar var içerikleri okudum ama hiç birisinde bor a dair bi bilgi yok toprağım biobiz top max kullanıyorum flush yaptım 4 gün oldu ama düzelme gözlemleyemiyorum alt yapraklardan ortalama günde bir tane kaybediyorum üst yaprakların ortalarında kahverengi lekeler iyice çoğaldı flush dan sonra çözüm bulamıyorum kafayı yicem senelik izne ayrıldım evden çıkmıyorum -IMG-20210306-WA0010.jpg

sağolasın ben revive- biobiz cal mag- grow - bloom -top max - atami bloombastic - alg a mix aldım elimde bunlar var içerikleri okudum ama hiç birisinde bor a dair bi bilgi yok toprağım biobiz top max kullanıyorum flush yaptım 4 gün oldu ama düzelme gözlemleyemiyorum alt yapraklardan ortalama günde bir tane kaybediyorum üst yaprakların ortalarında kahverengi lekeler iyice çoğaldı flush dan sonra çözüm bulamıyorum kafayı yicem senelik izne ayrıldım evden çıkmıyorum -Ekli dosyayı görüntüle 6958
suyun ph ını ayarlıyor musun

Ustam bütün malzemeleri aldım başlıyorum organie sorma istedegim bir soru vardı yarasa gübresi çiçeklenme zamanı hariç büyürken kullanma şansım varmı senin gibi iki hafta bir mesalain içine 5ml koysam sıkıntı yaratır mı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    ******** ******* ***** *** ********** ****** ******** hahahaha ****** ***** ****** ***** ********* **** ********* ****** ***** ***** **** ****** ******** *******
  • istr istr:
    ** hahahaha* ***** **** ******** ****
  • istr istr:
    *** ****** ******* ***** ***** ********** ****** ****** **
  • universesingularity universesingularity:
  • istr istr:
    ***** ********* *** ** **** **
  • istr istr:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** **** *** hahahaha* ****** ********* ***** **** *******
    *** ***** ****** **
    *** *** ****** ********* ***** ****** **** hahahaha*****
  • istr istr:
  • istr istr:
    ******** **
  • istr istr:
  • istr istr:
    hahahaha *** ******** ****** **
    +1
    ** ******** *** ***** *** ** ****** ***** ***** ***** ********* ****** ** **** ***** ** ****** ****** *****
  • S stdnt18:
    +1
    *** hahahaha ******* *** ******* ***** **********
  • istr istr:
    *** ******* ****** *** hahahaha ******* *** ******* ***** **********
  • istr istr:
    **** ***** ****** *** ******** **** *** hahahaha*** hahahaha* ********* * ******* ****** ***** ****** *** *** ***** ********* ********* ****
  • B bropalar:
    hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***** *** ***** **** **** * ***** ***** **** ****** * *****
  • S stoner189:
    ***** ***** hahahaha*** ******
    +1
  • S stoner189:
    ***** ***** ***** ******* ****** hahahaha*** **********
  • S stoner189:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ********** ** hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***** *** ***** **** **** * ***** ***** **** ****** * *****
    Uranyum Kamil Uranyum Kamil: ********** ** hahahaha ********* hahahaha* ******* ********** ***** *** ***** **** **** *...