Sadece Düz Sulama Organik Cfl Grow (stem split uygulandı) | 43gr |

Ü

Üye silindi 23588

Guest
Kanka Şimdi 10 L biobizz lightmix toprağa 1L olacak şekilde supermix'i karıştırıyoruz .
Sonra Auto bitkiyi direkt bu karışıma ekebilir miyiz ? yanmaz değil mi ?
Akabinde konuda yazıldığı gibi Yarasa gübresi ve Şeker pancarı Melas'ı kullanıyoruz sadece.
Bir de duruma göre yumurta kabuğu karbonat sirke falan filan doğru muyum ?
Eklemek çıkarmak ve düzeltmek istediğiniz yerler olursa lütfen okuyan ve bilgisi olan herkes bir şeyer yazsın da şu organik işinde çoğalalım
Direk ekmek sakincali olabilir abi. Saksiyi doldururken ortasinda bos bir saksi ile doldurup bu olusturdugun bosluga gubresiz islak light mix doldurup buraya ekim yapabilirsin. Bir sikinti cikmadi bu sekilde. Transplant edende var. Ben hic sevmiyorum o isi. Bu sekilde yaptim bir sorun olmadi.

Aemili31

Müptezel
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Yoğunluğumdan dolayı hasat ve kafa raporu bırakamadım kusuruma bakmayın.
TAT: 6/10 (Yoğun topraksı, hafif eski peynir)
Koku: 8/10 (Peder bey cigara poşetim güzel koksun diye gelip gelip alıp gidiyordu :D)
Kafa: 9/10 (Dediğim gibi lanet bir bağımlılık yaptı cigara. Koltuğa kitleyip agalarla saatlerce muhabbet ettiren ama bir tık paranoyak ettiren bir kafası var)
Hasat miktarı: 43gr kuru aldım
Kuru fotoğrafını çektim sanıyordum çekmemişim.
Mor mor sömekleriyle en gözde cigaramı bırakıyorum. En kısa zamanda yeni tur yeni günceyle aranızda olacağım inşallah.

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım. Yoğunluğumdan dolayı hasat ve kafa raporu bırakamadım kusuruma bakmayın.
Koku: 8/10 (Peder bey cigara poşetim güzel koksun diye gelip gelip alıp gidiyordu :D)
Kafa: 9/10 (Dediğim gibi lanet bir bağımlılık yaptı cigara. Koltuğa kitleyip agalarla saatlerce muhabbet ettiren ama bir tık paranoyak ettiren bir kafası var)
Mor mor sömekleriyle en gözde cigaramı bırakıyorum. En kısa zamanda yeni tur yeni günceyle aranızda olacağım inşallah.

Ü

Üye silindi 23782

Guest
Çiçeklenme dönemi 2 ve 3. Haftası gübre olarak önerin nedir sömeklerin şişmesi için dostum

Aemili31

Müptezel
Geçmiş olsun eline emeğine sağlık. Güzel de konu oldu takip etmesi keyifliydi :). Peki hasadın az olmasını neye bağlıyoruz ?
İndoor bu imkanlarla photo bitki olmasına mı ? Kimyasal gübre olmamasına mı ? vs...
Ben de living soil ile auto düşünüyordum. 240 qb var. Saksı başı 40-50 mı alacağım yani ? Bu üzer
Kankam ben 120w cfl ile küçük dolapta küçük saksıda aldım bu hasatı sen tabiki daha iyi ışık daha iyi şartlarla çok daha fazla hasat alabilirsin.

Aemili31

Müptezel

Ciodalton

Yeni üye
Benim kafama bişey takıldı 12. Gün fotoda 2700k cfl kullanılmış 6500k olması gerekmiyor mu yada 2700k ile ışık verilse bisey degismiyormu biri beni aydınlatsa çok sevinirim

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Benim kafama bişey takıldı 12. Gün fotoda 2700k cfl kullanılmış 6500k olması gerekmiyor mu yada 2700k ile ışık verilse bisey degismiyormu biri beni aydınlatsa çok sevinirim
Kanka kombin yaptıysa sıkıntı olmaz fullspektrum yani. Sadece sömek zamanı lümen i arttırmak gerek ilave ışıklar 2700 k ekler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: