Saganak Yagmur

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kankalar selam ...
Bu hafta bulundugum bolge de yogun sekilde saganak yagmur var ve hasata 2 haftam kaldi .. su durum da flush yapmama gerek kalmayacak doga kendisi yapacak herhalde :D gelelim konumuza sormak istedigim su oguz abinin videolarinda yagmurun bitki icin tehdit oldugunu belirtiyor ve burda da saglam yagiyor... bitki de kuf vb sorunlar gosterip erken hasata sebep olur mu ? Dusunceleriniz nelerdir? Iyi forumlar herkese

nasıl bir genetik yetiştiriyorsun moruk? yoğun ve sıkı sömekler mi üretiyor? yani kısaca indica mı ? eğer öyleyse risk biraz daha fazla. küfün mantarın yanında thc kalitesini de düşürüyor son haftalarda ki yağışlar yahut ındoor yapıyorsan fısfıs vs. üstüne bir muşamba falan germeye bak kanka =)

Weedseed93

Kıdemli Üye
Kanka kofteci tohumu ama agirlik sativa gorsel den belli oluyor kkp me girip konumdan bakabilirsin...tatildeydim bu sabah geldim daha ne haldeler onu bile bilmiyorum 1.5 haftadir gormedim tohumsuzun videosunda yagmur sikintisini da duyunca bi tereddut ettim acikcasi

reaL

Üye
Kanka benim outdoor yaptığım growlarda sömeklerde küflenmeye yol açtı,pistilleri kahverengine dönüştürüyor ayrıca.
tricomdan bakıp hasat zamanını iyi denk getir sigaranın kalitesi düşer.

Weedseed93

Kıdemli Üye
reaL' Alıntı:
Kanka benim outdoor yaptığım growlarda sömeklerde küflenmeye yol açtı,pistilleri kahverengine dönüştürüyor ayrıca.
tricomdan bakıp hasat zamanını iyi denk getir sigaranın kalitesi düşer.

Eyvallah kankacim bugun gidip bakicam aksama dogru insallah bi problem yaratmaz birde 4 -5 gun full yagmur diyor tam  felaket olur benim icib .. cicegin 6.haftasinda gozle gorulur tricom yapmaya basladi mikroskobu da alayim yanima hergun hergun gidip bakicam eger azalma vb bir durum olursa mecbur erken kesicem

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ***** **** ******* hahahaha ***** ******* *********
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    **** ****** * * **** ********* ***** hahahaha***
  • Ceess Ceess:
    **** ********* ****** ***** ********* ** ***** ****** ******* ********* ******* ********* ****** ******** ***** ** ***** ***** ******* **** ***** ********* ********** ******** *******
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha
    ********* ******* ****** ***** **
  • Ceess Ceess:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    ****** ******* ********* ********* *** ***** ********* ******* hahahaha**** ******* ******* ****** ********** **** ***** ****
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ******* ********* ***** **** ****** **** ***** ******* ******* **
  • Ceess Ceess:
    **** *** *** ******* **** *** ********* *** ********* ********* ********** ***** ********* hahahaha* ***
  • Ceess Ceess:
    ********* ****** ***** ********** ******* ****** *** ****** *** ******** ********
    **** ******* ****** ********** ******* ******** hahahaha *** * ** ***** ******** ******* ********* ********** ******** ********* ***** ******* ********* ****** ***** *** ******** ******* ***** ********* ****** ********
  • Ceess Ceess:
    **** ********** ****** **** ********* ** ********** ****** ********* ** ******* ********* ***** hahahaha *** hahahaha****** ** ******** ** ** *** *** ******** ******* ******
    ****** ***** ** *** **** ********** **** ***** hahahaha* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Ceess Ceess:
    **** ****** hahahaha**** ******* ********** ******* **** *** ******** ** ***** ******* ******* *** ***** ****** hahahaha* ***** ******* ****** hahahaha hahahaha**
    ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    *** **** ****** ****** ******** ******** ***** ****** ******** *** ***** ********* hahahaha** ***** ********** ********* hahahaha***** *** *** ******* ****** ********* ******
    ******** ******* ** ******** *** *** ********* hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ******* ****** **** ********** ******* *** ******* ******* ***** ********** ******** ******** ******* ******** ******* ******* ** hahahaha* ******** **** **** ******* ********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** ****** ****** ******** ********* hahahaha** **** ****** ****** ****** ****** **********
    **** **** *** ****** ****** ******* **** ****** ******* *** ***** *** ********** *** ******* *** ******** ********* ******** ********* ******** *** ******** ******** *** **** ******** ********* hahahaha ******** hahahaha** ******
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ***** ********* ******* ********* **** ***