Sahibinden.com daki kabin'den kullanan varmı?

E3m3r

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba 150*150*200 kabin bakıyorum growkentte dark room var 4.250 TL daha uygununu bulamadım bu sitelerde .
Sahibinden de Mersin'de bı kabinci var ama bunun kalitesi nedir demir iskeleti sağlammidir kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirse çok iyi olur .

Ü

Üye silindi 15628

Guest
Kanka ellerindeki kabin plastik iskeletli 10 gün sonra metali gelecekmiş..

pupilla

Üye
Arkadaşlar merhaba 150*150*200 kabin bakıyorum growkentte dark room var 4.250 TL daha uygununu bulamadım bu sitelerde .
Sahibinden de Mersin'de bı kabinci var ama bunun kalitesi nedir demir iskeleti sağlammidir kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilirse çok iyi olur .
Kanka 4500TL ye komple sistem kuruluyor (tohum+kabin+quantum board+gübre) kabine 4250tl verme bence. Yaptırabilirim diyosan demir profil ile mdf ile yapabilirsin içini kaplayıp, 700TL yi geçmez.

Kanka ben sahibinden’den aldım çadır hiç sağlam çıkmadı, kurdum her şey yolunda gibi gidiyordu ama çadır demirleri sağlam çıkmadı fanlar , ışıklar ağırlık yapmaya başlayınca çadır eğilmeye başladı ben kendimce duvara sabitledim ama fayda etmedi bir sabah uyandığım da çadır yıkılmıştı. Şansım yaver gitti hiç bir şey olmadı. Yaşadım ve kötü bir durum 1 hafta dışarda kaldı bitkilerim stresse girdi falan üzücü bi durum. Çok uzattım ama durumu anlaman için söylüyorum BİRAZ FAZLA VER GROWKENT’TEN ŞAŞMA ÇOK SAĞLAM VE KESİNLİKLE YANSTICI DEMİR SAĞLAMLIĞI VE KURMA OLAYI FALAN ÇOK DAHA KALİTELİ

E3m3r

Yeni üye
Kanka yorumun için teşekkür ederim .
Satıcı ile görüştüm 10 gün içinde demir profilli gelicekmiş onu alicam deniycem . Growkentte 150*150 çadıra 4.250 TL istiyor ona veremem okadar en kötü kendim yapicam demir profil MDF falan bakalım artık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ** hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha *****
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **
  • D despotdes:
    *** ******* hahahaha
  • D despotdes:
    *** ***** hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********** ****** ******* **** hahahaha**
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    ****** *** ***** *** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • D despotdes:
    **** *** **** hahahaha*** hahahaha
  • D despotdes:
    ****** ****** ******* *
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ********* **** *** hahahaha* ********* ******** ***** ****** ** ** ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** hahahaha**** ********* ******* ********* *** ***** ******* ***** ********* ********* ****** ** ****** ** *******
    +1
  • D despotdes:
    hahahaha*
    D despotdes: hahahaha*