Sahibinden.com' dan alışveriş hakkında yardım.

Frat_ntul

Yeni üye
Kankalar selamlar, set olusturmaktayim ama kararsız kaldığımnoktalar var. Tr içi almayı düşünüyorum gümrükle uğraşmamak için çok bariz bi fiyat farkı oluşursa amazondanda olabilir ama o konuda biraz cekiniyorum Mars hydro ts3000 quantum board almayı düşünüyorum 150×150 zeuxe kabine(aynı fiyat aralığında daha Iyidir dediğiniz kabın varsa önerilere açığım kankalar) ikisinide sahibinden.com dan almayı düşünüyorum 5.6 bitki yetiştirmek hedefim. Asıl konu sahibinden.com ne kadar güvenli ürünlerde sorun yaşarmıyim, ürünlerin kalitesi amazon vs ile aynimu,orjinalmi? sorun çıktı diyelim iade durumu vs olurmu, önerdiğinizzz satıcı varsa link bırakırsanız aydınlatırsanız sevinirim . Birde 150×150 kabine sessiz ve sıfır koku olucak bir karbonfiltre takımı arıyorum . Teşekkürler kankalarr

Son düzenleme:

Aynen şimdi baktım satanlar varmış, aynı şehirde olup direk görerek alma şansın varsa anca o şekilde almanı tavsiye ederim kanka. Onun haricinde internetten en azından bizim türk satıcılarımızdan bu tarz ürünlerin alınmasını tavsiye etmiyorum, insanımız bu konuyla ilgili dolandırsa bile karşısında ki kişinin şikayetçi olamayacağını düşünerek rahat rahat dolandırabiliyorlar. :)

Frat_ntul

Yeni üye
Haklsın kanka . Ama amazondan vs daha soğuk geliyor bana cok ayik degilim bide o muhabbetlere bilemedim nabsam

Haklsın kanka . Ama amazondan vs daha soğuk geliyor bana cok ayik degilim bide o muhabbetlere bilemedim nabsam

Kanka ben zamanında mars-hydro nun resmi sitesinden kendileri ile mailleşmiştim, türkiyeye kargolayabileceklerini söylemişlerdi hem daha ucuza denk gelir hemde ürün kalitesi ve orjinalliği ile ilgili kafanda soru işareti kalmaz. Bi konuşabilirsin.

S

silas

Guest
TS3000 5.000 TL kdv almıyor indirim yapıyor, yurt dışından gümrükten uğraşmana gerek yok Türkiye distirübitörü googleled/

müptezel

Yeni üye
Sahibinden de bi o.ç var bu işleri kovalıyor parayı alıyor ürünü göndermiyor onun yerine köfteci tohumu gönderiyor. Çadır koyuyor LED koyuyor. Arıyorsun kardeşim şöyle böyle öğretmenim ben de gönder parayı çıkayım kargoyu diyor. Ben maalesef inandım 500tl gönderdim geçen sene bana kargo geldi bi baktım 20-25 tane tohum göndermiş zarfla. Aynı bu şekilde birkaç kişiye daha yapmış . Bu işi meslek edinmiş o.ç. dikkat edin elden alışveriş yapın yaparsanız da

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** *** * *** ** ***** * ******* *
  • NewGardener NewGardener:
    ** ***** ***** ***** **** ***** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ***** ********** ***** *** ********* *** ***** *** ******* ****** * ** ***** ******** *****
    ***** ** hahahaha **********
    **** ***** ******** ********* hahahaha ******* ******** ** ***** ** ********
    ***** **** ***** ****** ****** *** **** ** *** ********* ****** ********* ** ******* ****** **** **********
    ***** ****** ****** *
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
    *** **** hahahaha ******
    ***** ***** ********* **** **** *** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** ** ***** *****
    **** ******* ***** ***** ********** ****** * *** ********** * * ***** ****** ***** ****** ***** *** *****
    TabldotLife TabldotLife: **** ******* ***** ***** ********** ****** * *** ********** * * ***** ****** ***** ****** *****...