Saksı

Arkadaşlar ben jiffy tablette tohumu patlatıyorum tohum autoflower bunu direk büyük bi saksıya almak ve hasata kadar o şekilde devam etmekmi mantıklıdır yoksa küçük bi saksıya almak ve bitki büyüdükçe saksıyıda büyütmekmi mantıklıdır ve ideal saksı büyüklüklerinide yazarsanız sevinirim şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.

THEBADCHOSEN

Kıdemli Üye
Arkadaşlar ben jiffy tablette tohumu patlatıyorum tohum autoflower bunu direk büyük bi saksıya almak ve hasata kadar o şekilde devam etmekmi mantıklıdır yoksa küçük bi saksıya almak ve bitki büyüdükçe saksıyıda büyütmekmi mantıklıdır ve ideal saksı büyüklüklerinide yazarsanız sevinirim şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.
Mümkün olduğunca saksı değiştirme bile, 11-15lt arası sakso yeterlidir

Mertali54

Doktor
Auto bitkiyi direk en son büyüklükteki saksiya koymaliyiz, evet kademeli saksi büyütmek photo bitkiler icin dogru ama stresten dolayi auto bitkiler icin tavsiye edilmez.
hocam benım toprak gubrelı oldugu ıcın ben once karton bardaga ekmek zorundayım demı ? cunku batmıx topragı yıkadım o yogun gubreden arınsın dıye ama hocam yınede ıcımde bır acabamı var bu kadar emegı zıyan etmekte ıstemıyorum cok buyuk emekler var senın dıger kankalların benım vs cok emek var hocam bu konuda yesıllenmek ıstıyorum lutfen degerlı goruslerını belırt bır kez daha duymaya okumaya ıhtıyacım var ustam

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum haklisin simdi o yikanmis topragin gücünü bilmiyoruz, kisa bir süre icin cicekciden torflu toprak al ve ona al filizleri, ama kesinlikle uzun süre birakma cicekciden aldigin toprakta. Ve nem olayini unutma, %80 sart.

Mertali54

Doktor
Dostum haklisin simdi o yikanmis topragin gücünü bilmiyoruz, kisa bir süre icin cicekciden torflu toprak al ve ona al filizleri, ama kesinlikle uzun süre birakma cicekciden aldigin toprakta. Ve nem olayini unutma, %80 sart.
tmm ustadım aksam sten cıkacam ama cıceksı acık cıcekcı bulamassam mecbur yıkanan topraga ekılecek tesekkurler ustam sagolll

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Hadi hayirlisi ama iyice yikadiysan bir sorun cikmaz diye düsünüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ** ****** ********** ** *** ** **** ***** **** **** *** ***** ******* ****** ******* ** **
  • M Marryhuana:
    *** ******* hahahaha* ******* hahahaha **** ***** *** ****** **** ***** ** ** ******** **** *** ****** **** ** ****** **** *** *** ********** ********* ********** ******* ***** ******* ********** * ****** * ****** ***** ***** ***** ******** ****** *** hahahahahahahaha **** ******** **** ******* ******
    +1
    **** **** hahahaha* ********* *** ***** **** hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** hahahaha* **
    ***** ** ******** ******** ******* ***** **
  • M Marryhuana:
    **** ********** ****** ** ** ******** *** * *** ***** ** ***** ** ** ********** ***** ** ******* ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* ** ******* hahahaha* **
    **** ******* ** ******** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    ***** ****** *** * ******* hahahaha* ****** ***** ********** ********** **** ****** ********** ****** ** ** ******** *** * *** ***** ** ***** ** ** ********** ***** ** ******* ******
    hahahaha********* ****** ***** ** ******* ** **** **** ******** **** * ****** *** hahahaha** ***** **** **
    ***** *** ** ***** ****** hahahaha* ********* ***** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • kkush kkush:
    +1
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ****** ***** **
    hahahaha ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    ******* ***** **** ********* ********* ******** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ****** ****** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha********** ****** ***** ********* ***** hahahahahahahaha
    **** **** ***** *** hahahaha* **** *** ********** ***** ********** ****** **** ********* ***** **** ********* ********* ********
    ******* ***** **** **
    TroubleStyla TroubleStyla: ****** ******** ****** ******