Saksidaki küçük kanatlı dostlarımız

• Konbuyu başlatan burak35
  • Başlangıç tarihi
B

burak35

Guest
Öncelikle selam arkadaşlar kısacık anlatıcam değerli vaktinizi 2 dakika çalıcam bakın eyer toprağımıza ilgili boceklenme sorunu ile karşılaşırsanız yalnız ca dedikerimi uygulayın iyi growlar
Özellikle yağsız süt kullanmalısınız. eyer fazla kullanılırsaniz Bitkinizin çürümesini veya küflenmesinin önüne geçemezsiniz bocekten kurtulucam derken bitkini kaybedersin verdigim ölçü ise bitki basina kac mil su veriyorsan bos sulama yaparak 150 ml Sütü, suyuna karisitirip vermen.Böceklerin şekeri sindirebilecek pankreası olmadığı için malesef aramizdan ayriliyorlar imha direk

B

burak35

Guest
Old school bir yöntem bunu çoğu grower uygular ancak yapraklara fısfıslayarak.Riskli oldğunu düşünen 100 yada 50 ml olarakda kullanabilir.
Aynen dostum terimlerin çoğunu arkadaşların anlayacağı dilde yazmaya çalışıyorum herkezin mesleği ayrı tabi dediğin gibi ml düşürerek de uygulanır benim soyledigim ölçü direk sonuç vermesi için kesin çözüm olark tek sefer uygulanabiliyor ve yapraklara değil direk toprağa uygulanması gerekiyor yüzeysel olarak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********