salan yapraklar.

420x

Üye
s.a kankalar bir tane kızım var ilk growum olduğu için köfteciyle başladık yola çiçeklenmenin 2. haftasındayız ilk olarak gübreyi 3 gün önce verdim biobizz bloom ve biobizz cal-mag var elimde 1 litre suya 1ml bloom 2ml calmag ekleyip verdim. sorun 10 gündür falan var yaprakların hepsi aşağıya bakıyor sorun bence 6LT saksıdan kaynaklanıyor acemiliğime geldi 6LT ile başladık bu kıza ne yapabilirim çiçeklenmede saksı değiştirsek sıkıntı olur mu veya başka bi öneriniz varmı teşekkürler şimdiden.

fotoğraflarda 3 gündür susuz onu da belirtiyim.

Ü

Üye silindi 14336

Guest
konuyu takipteyim kanka. Geçmiş olsun. Bi arkadaşımın da başına aynı olay geldi çözüm bulamamıştık.

2MoreWeeks

Doktor
Selam kankacım, oda sıcaklığı ne alemde? Bitkilerdeki bu duruşun sulama ve sıcaklık dışında bir açıklaması olamaz. Hayatının zirvesindeki bitkiyi 3 gün kuru bırakmamak lazım. senin saksı küçücük bişey, onun tutacağı sudan ne olacak. Bitki hemen içer onu. sula kendine gelir. seninki gibi bir bitkinin günlük sulanması lazım az az. saksın küçük olduğu için üst tabakanın çok kurumamasına özen göster. oralarda da kök yoğunluğu vardır kurutma çok.

420x

Üye
Selam kankacım, oda sıcaklığı ne alemde? Bitkilerdeki bu duruşun sulama ve sıcaklık dışında bir açıklaması olamaz. Hayatının zirvesindeki bitkiyi 3 gün kuru bırakmamak lazım. senin saksı küçücük bişey, onun tutacağı sudan ne olacak. Bitki hemen içer onu. sula kendine gelir. seninki gibi bir bitkinin günlük sulanması lazım az az. saksın küçük olduğu için üst tabakanın çok kurumamasına özen göster. oralarda da kök yoğunluğu vardır kurutma çok.
Kanka oda sıcaklığı ışık açıkken 29 27 kapalıyken 22 23 oluyor sulamayıda parmak kontrolü ile yapıyorum her sulama da 400 ml falan veriyorum saksı küçük olduğu için

2MoreWeeks

Doktor
Kanka su miktarın çok güzel ama daha sık sulamalısın. sence bitkin 2-3 gün o kadar suyla yaşayabilir mi? Senin aşırı sulama yaşaman imkansız o saksıyla o bitkiyle, sünger gibi çeker artık. ver suyu gitsin en kötü 36 saatte bi falan. Bence her verdiğinde dipten biraz su gelecek kadar ayarla. vermişken tam ver.

2MoreWeeks

Doktor
Kanka dalları LST yapacakmışsın gibi eğ bük incele. Kuruysa, dalları eğerken zorlanıyorsan aşırı susuz kalmıştır. bir de aşırı ya da az sulamayı en güzel yapraklardan anlıyoruz. dokunduğunda canlı çekilmiş gibiyse incelmişse susuz kalmıştır. etli etliyse çektiği suyu kaldıramamış demektir.

420x

Üye
Kanka dalları LST yapacakmışsın gibi eğ bük incele. Kuruysa, dalları eğerken zorlanıyorsan aşırı susuz kalmıştır. bir de aşırı ya da az sulamayı en güzel yapraklardan anlıyoruz. dokunduğunda canlı çekilmiş gibiyse incelmişse susuz kalmıştır. etli etliyse çektiği suyu kaldıramamış demektir.
tamam kanka sanırım susuzluktan dediğin gibi verdim bir kaç gün gözlemlicem tekrar yazarım çok sağol ilgin için

2MoreWeeks

Doktor
Üzerinden bi karanlık döngü geçsin, ertesi güne güçlenir. Sen saksını büyütmedikçe de burdan çok tavsiye yersin, yılarsın :) büyüt biraz saksıları :)

420x

Üye
Üzerinden bi karanlık döngü geçsin, ertesi güne güçlenir. Sen saksını büyütmedikçe de burdan çok tavsiye yersin, yılarsın :) büyüt biraz saksıları :)
Aslında onu da merak ediyorum şu dönem de büyütmek sıkıntı yaratır mı? Yaratmaz ise büyütebilirim çiçeklenmenin 2. Haftası bitti şuan

2MoreWeeks

Doktor
Kanka geç kalındı artık. Veg döneminde olsa, 3 aylık olsa, yine de taşırdık ama çiçeklenmeye girdiyse hiç rahatsız etmemek lazım.

Marazzssc

Müptezel
Sana verilcek en guzel tavsiye kanka ne yap ne et koklere zarar vermeden gerekirse bi saat ugras 19 lt bi saksiya al oto tohum bile 6 ltrede mutlu olmaz :)

İstanbul

Müptezel
Aynı durumdayım 8 litre bez saksı toping lst yapıldı ana dallar 90 cm 2 Aralık'ta pistil verdi henüz someklenmedi saksının küçük olduğunu düşünüyorum biobizz grov bloom topmaks alg amic kullanıyorum iki defa o overdrive verdim toprak plagron lightmix ışık Bestva 600 kararsızım

Marazzssc

Müptezel
Aynı durumdayım 8 litre bez saksı toping lst yapıldı ana dallar 90 cm 2 Aralık'ta pistil verdi henüz someklenmedi saksının küçük olduğunu düşünüyorum biobizz grov bloom topmaks alg amic kullanıyorum iki defa o overdrive verdim toprak plagron lightmix ışık Bestva 600 kararsızım
Daha somek yokken hangi akla hizmet overdrive verdin :)

İstanbul

Müptezel
Bu durum için tekrar konu açıp görüntü kirliliği yapmak istemiyorum yardımcı olur musunuz @TohumsuzEsrar @silas @Ripley'sOG @HippieKanka siz daha iyisini bilirsiniz

İstanbul

Müptezel
Daha somek yokken hangi akla hizmet overdrive verdin :)
Tetikler diye düşündüm genetik orijinal gorillaglue den düşmüş tohum 20 Ekim'de toprağa girdi 2 Aralık'ta pistil verdi (42).günde şansıma auto çıktı biraz da deneme.amacli yapıyorum ana dallara suoercrop yaptım iki dalı ezmekten beter ettim resmen kırdım baya bir strese soktum ama deli gibi boya gittiler tüm bu zorluklara rağmen https://ibb.co/CHxBpRN

İstanbul

Müptezel
Tetikler diye düşündüm genetik orijinal gorillaglue den düşmüş tohum 20 Ekim'de toprağa girdi 2 Aralık'ta pistil verdi (42).günde şansıma auto çıktı biraz da deneme.amacli yapıyorum ana dallara suoercrop yaptım iki dalı ezmekten beter ettim resmen kırdım baya bir strese soktum ama deli gibi boya gittiler tüm bu zorluklara rağmen https://ibb.co/CHxBpRN

C

Cannabis-420

Guest
hocam etli etli dediğin nasıl oluyo bende bi tane var normalden fazla su verdiğimi dusunuyorum yaprakları kocaman 12. gününde gövde tasıyamıyo yaprakları bence 10. günden https://imgyukle.com/i/aHFx2U

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    ** **** **** ******** ********* ***** ** ** **** ******* **** **** ***** ******* ***** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
    B bongalov: ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********