sararma ve kuruma var

Sertac

Yeni üye
Merhaba, bitki neredeyse bütün yaprakların da beyazlıklar oluştu, alt yaprakların da sararma ve kuruma var. Biraz araştırdım azot eksikliğinden olabilir deniliyor eğer öyleyse nasıl giderebilirim yardımcı olabilir misiniz ?677723B4-42E2-4579-9BD4-CC7D0B1808C9.jpeg

S

silas

Guest
Gübre bu işin olmazsa olmazı kardeş, azot eksikliği var yani grow gübresi. Alta link brakıyorum böyle bir set işini çözer. Bir dahaki growunda 3. yapraktan itibaren toping denen kelle uçurma tekniğini uygula bitkilerin boya gitmez dallanıp bufaklanır bi sürü dalın ve sömeğin olur. bol hasatlar

Sertac

Yeni üye
Bu setten var 2 aya yakın grow kullanıyorum, şimdi grow+bloom veriyorum, toprak olarakta biobizz lightmix var ama yine de böyle oldu

Sertac

Yeni üye
Çeşme suyu koyuyorum ve sabah kalkınca suluyorum güneş doğmuş oluyor, dediklerinden kaynaklı olabilir hazır suyla akşam sulayım bakalım düzelecek mi? Teşekkürler bilgileriniz için

developer

Kıdemli Üye
Her gün suluyorsun sanırım? Bir sonraki sulama için toprağın kurumasını beklemen gerek. Sürekli su verdikçe kökler topraktan gerekli beslenmeyi rahat yapamaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    **** ******* ***** ** **
  • Mordecai Mordecai:
    **** **
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ***** ****** ******* *** ****** ********* ****** ********* ******** *** ***
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ******* ********** *** ******* ***** ********* ***** ***** ******* **** hahahaha***** *****
  • A active661:
    *** hahahaha** ****** ***** ****** ******* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ****** **** ******** ***** ******* ******* ******* ******* ******** hahahaha ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** hahahaha** *** ********* ** ********* hahahaha****
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ** hahahaha *** ********* ******** hahahaha*** * hahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • A active661:
    ****** hahahaha* ***** ****** hahahaha**
  • Mordecai Mordecai:
    **** ***** **** ****** ********** ********** hahahaha *******
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
    **** ******** hahahaha* ******** ** **** **********
  • kkush kkush:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    **** **
  • kkush kkush:
    ******* hahahaha**** **
  • kkush kkush:
    ********** ** **** hahahaha****
  • E ErdemRS6:
    ********** *** ******* ***** ********* ***** ***** ******* **** hahahaha***** ***** hahahaha********
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    kkush kkush: * ** *******