Sararma

qrXandy

Yeni üye
Kolay gelsin kardeşlerim. Engin bilgilerinizin havuzundan biraz bende yararlanmak isterim .
Yapraklarımin 2 sinde aşağıdaki gibi bir durum oluştu . Trabzon'a gelmek zorunda kaldım 3 gündür yanlarında yokum arkadaşım bakıyor şu an fakat acemi bir grower olduğumdan ne yapmam gerektiğine emin olamadım. Hem bir bilgi hemde yapmam gereken farklı bir şey veya öneriniz varmıdır ?

Bitki Jack Herrer
13 günlük
Besinler : grow micro bloom vodoo b52 tarantula
250w ışık

King

Kıdemli Üye
yaprak uclarıdaki sarı kahverengi tarzında belirtiler gübre yanıgına işarettir fakat daha geniş bir ffoto atarsan belkianlamımıza yardımcı olabilir. ilk2 hafta gübre kullanmama taraftarıyım.forumda hastlıklar başlığından detayları öğrenebilirsin.
sulamalarını bir gübreli bi boş su şeklinde yapmayı unutma.

qrXandy

Yeni üye
yaprak uclarıdaki sarı kahverengi tarzında belirtiler gübre yanıgına işarettir fakat daha geniş bir ffoto atarsan belkianlamımıza yardımcı olabilir. ilk2 hafta gübre kullanmama taraftarıyım.forumda hastlıklar başlığından detayları öğrenebilirsin.
sulamalarını bir gübreli bi boş su şeklinde yapmayı unutma.
Şöyleki ilk günden beri besinlerini
1litreye 1ml olacak şekilde karıştırıp hepsinden 1 ml veriyorum. Besin yanığı gibi duruyor demişsin doğruluk payı olabilir şöyle ki ben trabzondayim arkadaşım bakıyor şu an 2-3 günlüğüne oda besinleri karistirdigim 1 ltrelik sudan değil direk besinden 1ml vermiş susuz. Böyle takibine devam ediyim mi ?

qrXandy

Yeni üye
Şöyleki ilk günden beri besinlerini
1litreye 1ml olacak şekilde karıştırıp hepsinden 1 ml veriyorum. Besin yanığı gibi duruyor demişsin doğruluk payı olabilir şöyle ki ben trabzondayim arkadaşım bakıyor şu an 2-3 günlüğüne oda besinleri karistirdigim 1 ltrelik sudan değil direk besinden 1ml vermiş susuz. Böyle takibine devam ediyim mi ?
Screenshot_2023-02-07-09-56-57-598_com.miui.gallery.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bayfrodo33:
  • M Chat bot:
    hahahaha* *** **** *** *****
  • B Chat bot:
  • M Chat bot:
    hahahaha* *** ****** *** *****
  • B Chat bot:
  • B bayfrodo33:
  • B Chat bot: