Sativa (corbaci) sour diesel yada mexican airlines

SUPEROTT

Yeni üye
7 litre (ilk photom bidaha 7 lt yapmam gordugunuz gibi idare eder olsada 15lt yapsam somekler daha buyuk olucakti eminim…
Baslangic nisan
Gubre biobiz indoor serisi
Kabin yok
Isik 250 hps cicek
Veg 120 qb flex
-Havalandirmak icin odaya aldim gunes gorsun amaciyla 2,3 saat arada orjinal gunes iyi gelir diye biliyorum

Soru 1 : corbacinin sigarasini cok begenmistim ama mex mi diesel mi tam cozemedim belkide baska bi genetik ama ben kafa gorunus olarak 2 sine benzettim
Kokusu çam orasi net baska koku tespit edemedim var mi reisler tahmin

Kafa raporu : creative var relax var konusturma var guldurme var bide sativanin olmazi enerji veriyor tam gündüz sigarasi

Soru
2: 4 gun once flasladim vantretoru gunun 10 saati filan acik tutmama ragmen toprak 1 haftadan once hic kurumuyor
Vantretoru 1 de mi calistirmali sizce 3 te mi ben karma yapiyorum
2 buyuk kelleyi toprak kuruyunca kesmeyi dusunuyorum
Sabah isiklari acmadan mi kesmeliyim?
24 yada 48 karanlik vermicem cunku alt taraflarin sanki 15 gunu daha var
Ekim 15 gibi yani.
0169489F-2A00-4ABF-879E-59462988F71E.jpegCC358EB3-D711-4DEF-9029-BCD24203EDDD.jpeg37131EBF-F86E-4C14-995D-508B74728934.jpegBA6F6527-8133-4091-8296-97FE30DE4331.jpegFA38CB8E-9F3B-492B-A6C3-65C1C5DEB209.jpeg

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kankam hasatın bol olsun. Vanti sabit çalışsa sağa sola dönse olmuyor mu sabit mi kalıyor. Şarjlı yada elektrikli matkabın var ise yada baş delici bir şey ile köklere zarar vermeden saksının kenarlarını delebilirsin toprak hava alırsa daha çabuk kurur. Hasat zamanın geldiyse sana göre ( kafayı sen yaşayacaksın) ışıkları açmadan kes. En son karanlığı görsün bitki. Sanırım kademeli hasat alacaksın dumanın bol kafan güzel olsun.

SUPEROTT

Yeni üye
Kankam hasatın bol olsun. Vanti sabit çalışsa sağa sola dönse olmuyor mu sabit mi kalıyor. Şarjlı yada elektrikli matkabın var ise yada baş delici bir şey ile köklere zarar vermeden saksının kenarlarını delebilirsin toprak hava alırsa daha çabuk kurur. Hasat zamanın geldiyse sana göre ( kafayı sen yaşayacaksın) ışıkları açmadan kes. En son karanlığı görsün bitki. Sanırım kademeli hasat alacaksın dumanın bol kafan güzel olsun.
Aynen 2 seferde aliyim diyorum brom anlasildi brom saolasin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********