Sea of Green Tekniği

Kankalar selam elimde bir miktar köfteci tohumu vardı uğraşmak istemiyordum rispley og kankamızın yeşil odadaki yazısını gördüm ve kafama yattı başladım bende yalnız kafama takılan şeyler var 
1 Bitkeleri nasıl bir boya geldiğinde çiçeklenmeye sokayım
2 Toplam hasat süresi ne kadar olur
3Işığım tamire gitmişti yarın alıyorum bitkiler camın önündeydi bugün baktım yapraklar leke gibi olmuş sizce neden
https://imgyukle.com/i/n6QOuN

https://imgyukle.com/i/n6QLfe

Cvp: Sea of Green Tekniği

Catrex' Alıntı:
Kanka;
1.sorunun cevabı
SoG yapmalarında ki mantık,en kısa sürede alana sığdırabildiği kadar bitki sığdırıp,eğitimsiz hasat almak diye biliyorum.Yani 1 ay.Tabi yine alanına göre değişebilir.
2.sorunun cevabı da 
1 deki şekilde zaten.1 bilemedin 2 ay veg zaten 2 ay civarı flower toplamda 3-4 ay.
3.Soru
Yeşilodada hastalıklar ile ilgili konu vardı.Tek tek tüm hastalıkları gösteriyor fotolarla bitkinin.Sebepleri ve çözümleri yazılmış.
Teşekkürler kanka güzel yorumun için

Ü

Üye silindi 12891

Guest
Kanka benim bildigim kadariyla 1 ay veg 2 ay bloom donemi veriliyor bitkiye yanlardan cikan cok fazla filiz olursa kokten kesersin bazilarinida iple baglarsin 5 6 kafa yaparsin birde kelle kismi olur. Daha uzun zamanin var baska onerilerde gelir karar verirsin ne yapacagini benim net bilgim yok yabanci kaynaklardan okudugum kadariyla yaziyorum sog denemedim daha once. Hastaligin sebebi ortamin hava sartlarindan olabilir kanka arastir onuda

Cvp: Sea of Green Tekniği

boskalmasin' Alıntı:
Kanka benim bildigim kadariyla 1 ay veg 2 ay bloom donemi veriliyor bitkiye yanlardan cikan cok fazla filiz olursa kokten kesersin bazilarinida iple baglarsin 5 6 kafa yaparsin birde kelle kismi olur. Daha uzun zamanin var baska onerilerde gelir karar verirsin ne yapacagini benim net bilgim yok yabanci kaynaklardan okudugum kadariyla yaziyorum sog denemedim daha once. Hastaligin sebebi ortamin hava sartlarindan olabilir kanka arastir onuda

Teşekkürler kanka bende öyle okudum en alttaki yaprakları kesiyorsun vitamini tamamen tek yere vermek içinmiş

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead Chat bot:
    higthead Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********