Selam Kanka

tohuma ihtiyacım var bulunduğum bölgede sadece endüstriyel amaçlı kullanılan kenevir tohumu bulabiliyorum,

degenetica gibi bir yerden dişileştirilmiş tohum almak için ise yeterli güce sahip değilim

ve marijuana tohumu arıyorum
evet bildiğimiz marijuana şerbetli şerbetli büyüyen genelde doğu tarafında yetişen boklu dere'nin bir tık üzeri tıbbi alanda kullanılan tahmini olarak thc değeri 5,10 çok iyi bakılırsa daha yüksek thc değerine sahip olan o şeyin tohumu

Kabin Ölçülerim

x60 y120 z200 cm değerinde, 1,44mt² lik bir alan güzel iki kök yan yana yetişebilir,

Fan

yanlışlıkla yüksek debili iki adet boru tipi fan satın aldım basit bir matematik hesabıyla 1 saat içerisinde 1,44mt² lik alanı 194 kere sirküle ettiğinda kafamı *** diyeceğim egzos ve emiş fanlarım var

ışıklandırma

Işık spektrum ve hangi tür ışık kullanacağımı hangi dönemlerde, ne kadar strese maruz kalacağını bilmediğim için ışık seçimini size bırakmak istedim

Aktif karbon filitrelerimi kendim yaptım

elimde dişileştirilmiş tohum olmadığı için ekilmiş cinsiyet dönemine kadar bakacağım endüstriyel kenevirlerim var şu anda 25 kadarı 1 haftalık
koolibidal gümüş suyu ile iki dişi bitkiden dişi tohumlar alayım diye uğraşamayacağım kadar kötü bitkiler

ya klon aldığınız bir bitki olabilir, marijuana tohumu olabilir her türlü yardımınıza açığım

serama şu anda arduino ile dokunmatik lcd üzerinde bitki saat döngüsünü, otomatik sulama, fan, havalandırma, ışıklandırma ve bunların kendi içerisinde parlaklık değerleri, fan sirkülasyon gibi değerleri otomatik olarak ayarlayacağı bir otomatikleştirilmiş sera içinde uğraşıyorum, randımanlı olur ise
benim gibi sürekli bu sistemleri tek tek ayarlayacak vakti olmayan bu keyiften mahrum kalan arkadaşlar için bunu otomatikleştirip gerekli ekipmanları ve kodları oluşturacağım saygılarımla

Şansına vallah kanka güzel bir sigaranın tohumunu yakalarsan yap kanka pişman olmazsın ama sponsor tohumlarını da tavsiye ederim biraz birikim yap sponsordan al istediğin genetik ister auto ister photo kafan rahat yetiştir

Şansına vallah kanka güzel bir sigaranın tohumunu yakalarsan yap kanka pişman olmazsın ama sponsor tohumlarını da tavsiye ederim biraz birikim yap sponsordan al istediğin genetik ister auto ister photo kafan rahat yetiştir
kanka kabinim 1 veya 2 bitki için ideal, sponsorlu tohum için önce marijuana ekmem gerekiyor, çok kısır bir döngüye girdim, işin saçma tarafı marijuana tohumu'nu bulmak bu kadar zahmetli değildi, bağa bahçeye kendir ekicez artık

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
  • D despotdes:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ********
    +1
  • G Groww:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ******** * ******* ********* * **** **** ** ******** *** *** * ******* ******* ***** ***** * ***** *** ******** ***
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** *** ** **** ********** ****** **** ***** ***** ********* ** ******* hahahaha**** ***** **** hahahaha *** ***** ****** ******** ******** *** *** hahahaha ** ****** ********* ********* ****** ***** *** **** ***** ***** **********
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** ****** *** ***** ********* hahahaha** hahahaha*** *******
    +1
  • G Groww:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ********* ***** ***** ** ********** ***
  • D despotdes:
    +1
  • D despotdes:
    *** ****** *
  • G Groww:
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha ***** *** ****** *** ***** **** ***** ********* ******* *****
  • D despotdes:
    ***** ***** ******* ** **** **** hahahaha
  • D despotdes:
    ******* *** **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    * ***** ** ***** **** hahahaha
  • W wickedstick:
    +1
  • D despotdes:
    **** ******* hahahaha ******* ******* **** ******* ******* ***** *****
    +1
  • D despotdes:
  • W wickedstick:
    ***** ****** ***** *** *** * ***** *** *** * ** ***** ***** ** ***** ***** *********
  • D despotdes:
    ***** ***** ****** *** ***** ********* ** ***** ***** **** ****** hahahaha * ******* ***** *** ******** ***** ****** ***** *** *** * ***** *** *** * ** ***** ***** ** ***** ***** *********
    D despotdes: ***** ***** ****** *** ***** ********* ** ***** ***** **** ****** hahahaha * ******* *****...