Selam kankalar ---AN Gübre Tercihi---

GeriTepki

Yeni üye
3 bitki için hazırlığını yaptım fakat AN marka sensi grow Coco a-b aldım, ve bunu an grow ile değiştirmek için growkenti aradım.

Sordum kendilerine;

-Sensi grow Coco ürününü toprak için kullanabilir miyim?
+Eğer normalde vermeniz gereken ne kadarsa yarısını vererek toprak için kullanabilirsiniz.

Dedi, pek emin olamadım ve elimde B-52 Coco Safe var Coco veya toprak farketmeksizin kullanılıyormuş Vel hâsıl kelam sizin fikirlerinizi önemsiyorum kankalar bi yardımcı olun yeşiliniz hasadınız bol olsun<3

Aguş

Doktor
Selamlar internet satış sözleşmesi gereği aldığınız ürünü koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade edebilirsin iade almam gibi bir şansları yok

Coco gübresi adı üstünde Coco için üretilmiş bir besin + PH perfect i de coco için çalışıyor yani normalde sensi grow 6.5 e düşürürken coco su 5.8 e düşürür

B-52 tek gübre coco yada toprak farketmiyor
Ben olsam değiştirirdim

GeriTepki

Yeni üye
Selamlar internet satış sözleşmesi gereği aldığınız ürünü koşulsuz şartsız 14 gün içinde iade edebilirsin iade almam gibi bir şansları yok

Coco gübresi adı üstünde Coco için üretilmiş bir besin + PH perfect i de coco için çalışıyor yani normalde sensi grow 6.5 e düşürürken coco su 5.8 e düşürür

B-52 tek gübre coco yada toprak farketmiyor
Ben olsam değiştirirdim
teşekkür ederim dostum, aslında mağaza çalışanları gayet samimi değiştirmek istiyorum dediğimde hiç bir sıkıntı çıkarmadan kabul ettiler zaten:)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    MalrukLord MalrukLord: ***** *** ********** ***** ******** *******