Selam kankalar uzun zaman oldu

ukka

Yeni üye
Herkeze selam uzun zamandir gorusemiyoruz
Yine basladik biseylere :)

1200w led
Canna gubre
6. Haftasi bitiyor
4 saksi
Genetik lsd ... farm
Isi 26-28
Nem 50-65
Boylari 30cm ile 40 cm arasi 
Ikisi main lining (ilk defa denedim) ciceklenmeye gecince bagli olan dallari cozeyimmi???

Arkadaslar nasil gorunuyorlar? Tavsiyelerinizi fikirlerinizi bekliyorum
Haftasonu ciceklenmeye sokmayi planliyorum ne dersiniz? Zamanimi?boy ve gorunus olarak

Scrog yapicam ama yukseklik olcusu olarak tavsiyeniz nedir?

Tavsiye ve fikirlerinizi bekliyorum kankalar

https://imgur.com/a/EFpdwZr

kramyhalil

Yeni üye
Bende baktım ama

Kankalar merhaba daha önce hatta bayadır siz kankaları takip ediyorum. Bu sıralar bende dahil herkes de bir durgunluk var. Hayırlı kafalar . Bu arada bitkin gayet iyi gözüküyor

ukka

Yeni üye
Cvp: Selam kankalar uzun zaman oldu

kramyhalil' Alıntı:
Kankalar merhaba daha önce hatta bayadır siz kankaları takip ediyorum. Bu sıralar bende dahil herkes de bir durgunluk var. Hayırlı kafalar . Bu arada bitkin gayet iyi gözüküyor

Eyvallah kanka...
Evet sayfada sohbet te kaldirilmismi bendegorunmuyor

OtomatikCigara

Yeni üye

ukka' Alıntı:
Gercekten kimse inceleyip yorum yazmamis sasiriyorum kankalar nerdesin?
Kanka ben inceledim fotoğraflarını gayet hoşuma gitti :)Anlaşılan tecrübelisin ve ne yaptığını biliyorsun.Photo bitki yetiştirme tecrübem henüz olmadı yani yeterli veg dönemi geçirmiş mi tam kestiremiyorum ama gövde ve dalların sağlamlığına bakılırsa iyi iş çıkartmışsın tebrik ederim.Genelde photo bitki de veg dönemi 7-8 hafta civarında tutuluyor diye okumuştum tam emin değilim üstelik eğitimler veg dönemini uzatıyor.Umarım sorularının cevaplarını edinirsin en kısa zamanda :)

matheus

Yeni üye

kanka 2 dakka benim konuma bakar mısın ?OtomatikCigara' Alıntı:
ukka' Alıntı:
Gercekten kimse inceleyip yorum yazmamis sasiriyorum kankalar nerdesin?
Kanka ben inceledim fotoğraflarını gayet hoşuma gitti :)Anlaşılan tecrübelisin ve ne yaptığını biliyorsun.Photo bitki yetiştirme tecrübem henüz olmadı yani yeterli veg dönemi geçirmiş mi tam kestiremiyorum ama gövde ve dalların sağlamlığına bakılırsa iyi iş çıkartmışsın tebrik ederim.Genelde photo bitki de veg dönemi 7-8 hafta civarında tutuluyor diye okumuştum tam emin değilim üstelik eğitimler veg dönemini uzatıyor.Umarım sorularının cevaplarını edinirsin en kısa zamanda :)

Öncelikle hoş geldin çok sıkı değilsa bağların sökmene gerek yok, saksıdan yüksekliğini soruyorsan sulamana ve bakımına zorluk çıkarmıcak şekilde bir veya biraz daha fazla karış mesafesini kullanabilirsin diye düşünüyorum, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********