Selamin aleykum herkese bol hasatlar kankalar birkac sorum var

shnbrt1

Yeni üye
oncelikle selamin aleykum herkese hayirli gunler ve bol hasatlar diliyorum arkadaslar kizlarim topraktan kafasini cikartali 2 gun oldu pet bardak var kafasinda toprak kurudkca 20 ml su veriyorum direk 11 lt saksiya ektim suanki durumunun fotosunu paylasiyorum suan yapabilecek birsey varmi birde gubreye ne zaman baslamaliyim ve biobizz in gubre tablosunami uymaliyim? yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar onerisi olan ve suan yapmam gereken seyler nedir aydinlatirsaniz sevinirim herkese hayirli gunler :)

çadır 60*60*180
harvest master 450 w led ışık
buhar makinesi
karbon filitre havalandırma sistemi
1 adet 18 cm pervane
gübrelerim biobizz (top max) (grow) (bloom) (alg a mic)
toprak light mix 20 lt
saksılar 11 lt 2 adet
kızlarım blue dream auto

Reception

Kıdemli Üye
Kanka pet bardak tepesi acikmi baya terleme olmuş içerde ben bu uygulamayı hiç yapmadım ama yapanlardan görüp bildigimle soyluyorum hava alması için birkaç delik aç tepesine bardağın. Gübre 2. Haftadan sonra cizelgenin yarısı kadar uygulamaya başlayıp büyüdükçe normal çizelgeye doğru yükseltirsin iyi growlar

shnbrt1

Yeni üye
Kanka pet bardak tepesi acikmi baya terleme olmuş içerde ben bu uygulamayı hiç yapmadım ama yapanlardan görüp bildigimle soyluyorum hava alması için birkaç delik aç tepesine bardağın. Gübre 2. Haftadan sonra cizelgenin yarısı kadar uygulamaya başlayıp büyüdükçe normal çizelgeye doğru yükseltirsin iyi growlar
ustad degerli yorumun icin tesekkur ederim pet bardaklara 3 er tane delik actim ve gunluk havalandiriyorum

imptyrn

Yeni üye
Selamlar.

Ben ilk 3 hafta gübre vermemiştim.
Gübrelerine ek olarak calmag ve Advanced Nutriens'lerden birini eklemeni öneririm

imptyrn

Yeni üye
Alırsan bitkin daha güçlü gelişir. Calmag ı iki üç sulamada bir veriyorum. magnezyum eksikliğini gidermek için.
Bir tane de gelişmmiş gübre iyi olur knkam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    hahahaha ******** ** ******* hahahaha ******** ******** ********** ****** ****** ****
    S SuperKafa: hahahaha ******** ** ******* hahahaha ******** ******** ********** ****** ****** ****