Selamlar üstadlar yardimci olur musunuz?

OttoMan347

√SEFİR√
Dostum bu insanlara ben ne yaptım merak ediyorum. **** bişey soruyoruz onlar biseyler istiyor bilgi vesaire veriyoruz geri dönüş yapmıyorlar. @higthead lan delikanlı ol kancık herif soru soruyoruz bilgi istiyorsun sırf bilgi olsun diye fotoğraf çekip bilgi veriyoruz tenezzül edip cevap vermiyorsun, lan ne s.k.me forum açtınız daha, @Nargile @Kanka vs tipler lan yavusaklar görmeyip etmediğiniz benimle alay mı ediyorsunuz lan soru soruyoruz karşılık verip devamını getirmiyorsunuz sizin forumunuzu s.k.yim **** s.ky.m içeceğiniz otu da vereceğiniz cevabı da ***
La ne içtin sen bi sakin ol niye adamlara küfür ediyorsun yakışıyor mu böyle laflar adamlar görmemiştir veya yetersiz kalmıştır bir yerlerde biz cevap veriyoruz diye dahil olmamışlardır neden böyle yapıyorsun hiç yakıştıramadım. Herkese cevap yetiştirmeye çalışıyor nargile abim falan özellikle diğerleri de aynı şekilde. Günaha girmene demeyecek şeyler bunlar ağını bozmaya deyiyor mu ben cevap vermişim sana adam doğru bulmuştur yetişmediği için yada işi gücü olduğu için bişey dememiştir ayıp ediyorsun beğenmiyorsan durmazsın ama küfür edip eline birşey geçmez. Yanlış yapıyorsun, hadi bi ihmalkarlık oldu hata oldu karşılığı daha yanlış oldu yakışmadı

OttoMan347

√SEFİR√
Kimsenin sana bir garezi yoktur yani senle ne alıp veremediği olsun adamların da sana özel birşey yapılsın. Bak buradan benim de nargile abinin de hiç bir kazancı yok olmasın da zaten, bir şekilde yetişmeye yardım etmeye çalışıyoruz. Sen etiketleyin sordun yetersiz kalıp birşey diyememiş olabilirler küfür etmek gerekiyor mu illa. Bana sor, başkasına sor o dönmedi mi başkasına sor adam çok burada ama yapma böyle hiç hoş değil küfürle bir yere varılmaz olacak şeyi de olmayacak yere getirirsin

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Önce agzini topla, ne ben nede @OttoMan47 bildiklerimizi paylamaktan zevk aliyor seve seve yardim ediyoruz, o yazdiklarini kafanin iyiligine veriyorum. Ben sana özellile yazmiyorum, cünki yazdiklarimi ipine takamadin kafana göre devam ettin. Yaw kardesim madem sen bu isi biliyorsan neden yardim istiyorsun, yardima ihtiyacin varsa neden yazdiklarimi ipine takmiyorsun. Bizi suclamadan önce düsün bakalim bu ustalar bana niye yardim etmiyor diye. Simdi efendi gibi yaz sor soracagini, elimden geleni ardina koyarsam namertim.

Fluent

Üye
Kimsenin sana bir garezi yoktur yani senle ne alıp veremediği olsun adamların da sana özel birşey yapılsın. Bak buradan benim de nargile abinin de hiç bir kazancı yok olmasın da zaten, bir şekilde yetişmeye yardım etmeye çalışıyoruz. Sen etiketleyin sordun yetersiz kalıp birşey diyememiş olabilirler küfür etmek gerekiyor mu illa. Bana sor, başkasına sor o dönmedi mi başkasına sor adam çok burada ama yapma böyle hiç hoş değil küfürle bir yere varılmaz olacak şeyi de olmayacak yere getirirsin

Ya burası forum ve birileri de gönüllüyüm diye ortaya çıkıyorsa kusura bakma o gönüllüyüm diye ortaya çıkanlar biraz saygılı olacak nedir saygı? Binlerce tanim yaparım burda! Ben bana cevap vermek zorundasınız demiyorum kaldı ki burası forum ve bilgi vermek ana temadır, bilgi verenler spontane sivrilir ve kullanıcılar kendilerinde soru sorma hakkı görür, ben aynı şeyi defalarca yaşadım, fotoğraf çekiyoruz karşı tarafın beklentisine göre, kardeş ben yardımcı olamayacam de geç. Herneyse konu kapandı gözü degenden özür dilerim.

Fluent

Üye
Önce agzini topla, ne ben nede @OttoMan47 bildiklerimizi paylamaktan zevk aliyor seve seve yardim ediyoruz, o yazdiklarini kafanin iyiligine veriyorum. Ben sana özellile yazmiyorum, cünki yazdiklarimi ipine takamadin kafana göre devam ettin. Yaw kardesim madem sen bu isi biliyorsan neden yardim istiyorsun, yardima ihtiyacin varsa neden yazdiklarimi ipine takmiyorsun. Bizi suclamadan önce düsün bakalim bu ustalar bana niye yardim etmiyor diye. Simdi efendi gibi yaz sor soracagini, elimden geleni ardina koyarsam namertim.
Nerde ulan kafama göre devam ettim? Ispat et ulan ! Sahtekar her mesajımin sonunda senden onay bekledim soru işareti koydum yalancı sahtekar!

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Bak sana nasil yaklasiyorum sen bana nasil geliyorsun, gene kafanin iyiligine veriyorum. senden özür filan da istemiyorum. Ben senden özür diliyorum gözden kacirmis olabilirim veya seni yanlnis analmis olmus olabilirim, sor dostum sor, elimden geleni ardina koymayacagim

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Gel su uzatma kirginligi uzatmak hic kimseye fayda vermez, gel dostum kizginligini kustun rahatladin. Konumuza dönelim ve dumanin bol olsun.

Fluent

Üye
Bak sana nasil yaklasiyorum sen bana nasil geliyorsun, gene kafanin iyiligine veriyorum. senden özür filan da istemiyorum. Ben senden özür diliyorum gözden kacirmis olabilirim veya seni yanlnis analmis olmus olabilirim, sor dostum sor, elimden geleni ardina koymayacagim
Sen bu yaklaşımla bana geldiğinde ben o son mesajı çoktan yollamıştım, herneyse olabilir bazen hiç tanımadığınız insanların sırf nickleri ya da cümle yapıları itici gelebilir sorun değil şimdi dalganıza bakın **** dünyasında sadece burda öğrenilmiyor bu iş, gözü değen herkesten özür dilerim. Güle güle.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam bu gece yat uyu istirahitine bak, yarin lütfen gene yazisalim. Gel dostum gene o O.C. torpacilarin eline bakmak zorunda kalma.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********