Seldur Günışığı torchlar nasil arkadaşlar?

FullHD1

Kıdemli Üye
Noas diyor forumdakiler
Ben rastgele almıştım bir ara markasını bile unuttum bu torch işi kârlı ama ben ilk growumda pek tatmin olmadım kanka
Tabi ekipmanlarımın %70 i eksikti ve elimdeki tohum da dandik bi torbacının tohumuydu.
Yinede sen bilirsin

Lowmembers

Müptezel
Kanka 50w ve üstü olmasına dikkat ettigin surece basit bir teknoloji hakine geldi bin cdsit marka var. Orta hallisinden alip kullanabilirsin. Griw boyunca bozulmasını beklemem ben oyle basit aletlerin. Vegde beyaz bloom da gunisigi olsa dicem ama. Imkan yok ise açık renk gün ışığı torch kedler ile 1 auto bitkiye minimum 2 adet ile bakabilirsin 7 litre bir saksi da. Ha ama dersen ki 3 yaparim. Bir autoya gayet iyi bakar. Dedigim gibi ama mesela veg de 2 beyaz bir bitkiye her türlü yeter. Bloomda da 2 sarı yani gün ışığı ve 1 beyaz ile yaparsan bitkiyi. Gayet başarılı sonuclar alacağından eminim. Merak etme basit ama etkilidir. Ben kullamadim ama ne oldugunu biliyorum.

Jesus78

Üye
Ü

Üye silindi 899

Guest
kanka ben bitkilerin kafasına 4er tane duy koydurdum. ama ben 20 gün sonra terasa alıcam kızları.

sen ciceğe kadar beyazları kullan. yapabiliyorsan bitki bası 4 tane kullan. cicege girince de @Lowmembers kankanın dediği gibi 2 g. ışığı 1 beyaz veya 3 gün ışığı 1 beyaz kullan rahat edersin. sorun şu ki ışığı iyi ayarlaman lazım torch da. öyle 40-50 cm ler sıkıntılı. ben 22~25cm yüksekten veriyorum mecbur değerleri ucundan yakalayabilmek icin

BronzBaykus

Yeni üye
kanka ben bitkilerin kafasına 4er tane duy koydurdum. ama ben 20 gün sonra terasa alıcam kızları.

sen ciceğe kadar beyazları kullan. yapabiliyorsan bitki bası 4 tane kullan. cicege girince de @Lowmembers kankanın dediği gibi 2 g. ışığı 1 beyaz veya 3 gün ışığı 1 beyaz kullan rahat edersin. sorun şu ki ışığı iyi ayarlaman lazım torch da. öyle 40-50 cm ler sıkıntılı. ben 22~25cm yüksekten veriyorum mecbur değerleri ucundan yakalayabilmek icin
Knka torch ledlerini linklermisin bende alacağım

Ü

Üye silindi 899

Guest
3 taneden fazla alırsan kargo bedava oluyor kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahaha ********** *****
  • Bandaleros Bandaleros: