Serada yetişir mi ?

V3dat.ayd1

Yeni üye
Mevsigi gectigi için merak ediyorum Hava almayan bol nemli ve güneş gören bir kucuk sera yapsam yetişir mi
2 günde bir gidip iç havasini yenileyebilirim

püskütvarmı

Ordinaryüs
Hava almayan bol nemli ortamda cannabis yetişmez . Şimdi yapsan Ağustos ve Eylül ayı sıcak olacağı için havasız sıcak yerde Cannabis olacak patates , hadi diyelim eylülden sonra yaptın sürekli yağmurlar verimsiz güneş , hava almadığı için içerisi bitkinin sapları kürdan gibi olacak vesaire çok unsurda yanında olacak . Sonrasında Ocak ayında başladın diyelim Her yarım saatte 1 seranın üstünden kar küremen gerekecek :)

V3dat.ayd1

Yeni üye
Hava almayan bol nemli ortamda cannabis yetişmez . Şimdi yapsan Ağustos ve Eylül ayı sıcak olacağı için havasız sıcak yerde Cannabis olacak patates , hadi diyelim eylülden sonra yaptın sürekli yağmurlar verimsiz güneş , hava almadığı için içerisi bitkinin sapları kürdan gibi olacak vesaire çok unsurda yanında olacak . Sonrasında Ocak ayında başladın diyelim Her yarım saatte 1 seranın üstünden kar küremen gerekecek :)
Urfadayim yerim sıcak hava olayını halledebilirim ürün pişmez sıcaktan

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Kanka dostum abi sera işi geç kaldın. Tamam serada çok güzel oluyor. Ay olarak geç kaldın güneş ışıklarının rengi değişti. Sömeğe vurur sigara büyümez anlamazsın bişi.

V3dat.ayd1

Yeni üye
Kanka dostum abi sera işi geç kaldın. Tamam serada çok güzel oluyor. Ay olarak geç kaldın güneş ışıklarının rengi değişti. Sömeğe vurur sigara büyümez anlamazsın bişi.
Normalde kışın sera yapilir yaz bitkileri. Bizde hazır sonbahara giriyoruz . Sonbaharda yapsam olmaz mı

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Normalde kışın sera yapilir yaz bitkileri. Bizde hazır sonbahara giriyoruz . Sonbaharda yapsam olmaz mı
Ne diyimki şimdi çorbacı tohumun varsa denemek engüzeli yaptım olmadı dersin. Ama randıman fazla bekleme. Sizin oranın iklim koşulları farklı.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Bana özelden yardımcı olabilir misin . Daha farklı sorular sormak istiyorum mesela otoflower için filan
Dostum burada özel yada DM olayı yok gizli saklı yok. İsim tc irtibat no reklam unsuru olacak hic birşey içermeyen herşeyi sorabilirsin. Unutma sen ben burada varsak polis abiler de var. Bunu bilerek sor bizde bunları bilerek cevap veriyoruz. Kar amacı gütmeyen ticari olmayan şeylere cevap vermeye çalışıyoruz.

V3dat.ayd1

Yeni üye
Dostum burada özel yada DM olayı yok gizli saklı yok. İsim tc irtibat no reklam unsuru olacak hic birşey içermeyen herşeyi sorabilirsin. Unutma sen ben burada varsak polis abiler de var. Bunu bilerek sor bizde bunları bilerek cevap veriyoruz. Kar amacı gütmeyen ticari olmayan şeylere cevap vermeye çalışıyoruz.
Tamam krall

V3dat.ayd1

Yeni üye
Ben bir ara işyerimde kışın ortasında yerli tohum yetiştirmeyi başardım . Tam bir ay boyunca besledim. (Kendime has bazi yontemlerim var ) küçük bir kutu yaptım içine LED koydum dışında da battaniye ile örttüm. Bir ay büyüttüm kışın ortasinda başardım yani bunu . Ama zabıtalar gelince imha etmek zorunda kalmıştım. Demek istediğim şey şu . Otoflower olsaydı 1 ayda zaten hasatlik duruma gelmişti.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Dostum iki ayrı konuda yazıyoruz. Ev iş yeri Aile zabıta karıştı ortalık tek konuda kalalım. 1 ayda hasat yok bu bitkide. Onu unut. Minimum 3 ay yani 90 gün en az. Ve koku kaçınılmaz. Forumu güzelce oku yetiştirmede ilk adımlar neler olması lazım olmazsa olmazlar yani kesin olması gerekenler. Bir liste yap fiyat araştırması yap foruma sponsorlar var. Auto ile feminize arasındaki artı ve eksileri oluştur. Ben auto işine girmiyorum nedeni sulama sıklığı ben bazan varıyorum biktim susuz kalmış ve solmuş ışık stresi yapmış bunları yaşadım. Auto olsa çöp olurdu bitkin fem olduğu için sadece hasat zamanımı uzatıyor. Sen kabin ölçülerini yaz sana ışık önerelim. Sonra tohum işine bakarız

V3dat.ayd1

Yeni üye
Dostum iki ayrı konuda yazıyoruz. Ev iş yeri Aile zabıta karıştı ortalık tek konuda kalalım. 1 ayda hasat yok bu bitkide. Onu unut. Minimum 3 ay yani 90 gün en az. Ve koku kaçınılmaz. Forumu güzelce oku yetiştirmede ilk adımlar neler olması lazım olmazsa olmazlar yani kesin olması gerekenler. Bir liste yap fiyat araştırması yap foruma sponsorlar var. Auto ile feminize arasındaki artı ve eksileri oluştur. Ben auto işine girmiyorum nedeni sulama sıklığı ben bazan varıyorum biktim susuz kalmış ve solmuş ışık stresi yapmış bunları yaşadım. Auto olsa çöp olurdu bitkin fem olduğu için sadece hasat zamanımı uzatıyor. Sen kabin ölçülerini yaz sana ışık önerelim. Sonra tohum işine bakarız
Bir ayda hasat veren melez tohumlar var. Cannabis ruderalis ile melezliyorlar.

V3dat.ayd1

Yeni üye
Bitkin niye susuz kalıyor ki. Hortumcularda damlama sistemleri var . Koyarsın 5 kiloluk su şişesini 1 ay sulamazsin

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Bir ayda hasat veren melez tohumlar var. Cannabis ruderalis ile melezliyorlar
Ruderalis in kendisi nasip oldu yabani içtim full yaprak olur. Ama 1 ayda hasat bilmiyorum. Ruderalis melezi olması soğuğa dayanıklı yapar. Ruderalis Rusya ya özgü dür.
Bitkin niye susuz kalıyor ki. Hortumcularda damlama sistemleri var . Koyarsın 5 kiloluk su şişesini 1 ay sulamazsin
Benim hatam susuz kalması onu ben örnek olsun diye söyledim. Karşılaşılabilecek bir sorun yani.

1 ayda hasat veren cins genetik varsa sıkıntı yok bro onu yap. Zaten kabinde kendime has yöntemim var diyorsun. Bu senin için sıkıntı olmaz. Dediğim gibi sen kabin ölçülerini bak ona göre forumda yardımcı olunur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    M merto1835: **