SIFIRDAN BAŞLIYORUM TOHUMLARIM GELDİ

Kankalar Selamın Aleyküm Dumanınız Bol Olsun

Blue DREAM TOHUMLARIM 7 Adet Geldi

800 W Full Spectrum COB Led 380nm-780nm Ali Ex den Aldım Aktif Halde Fanlarıyla Birlikte Tak Çalıştır Şeklinde Kendim Yaptım

5 Adet Kumaş Saksı 19 Lt
Biobizz Light Mix 100 Lt
PH Ölçe r"Standat 60 Liralık Sarı Olanlardan"
Biobizz İndoor Pack 3 Lü Aldım
PH Down Ph UP Biobizz Aldım
Calmag Aldım
ODA Isı Nem Ölçer Aldım "PROBSUZ"
SİMBO Nem Makinası Aldım
Sirkülasyon Fanı Var Büyük
Kanal Tibi Fan Aldım 500-600 m3
Odam Evde Beton 160 230 280
Odayı Aliminyum Folyo İle Kapladım
2 Tane Zaman Ayarlı Priz "1 Manuel 1 Dijital"

Sinek Öldürücü Askılı Lamba Aldım "Grow Işığı Aktif Oldukca Çalışıcak"

Aklıma Gelenleri Yazdım Unuttuklarım Olabilir Eksik Kalanları Siz Uyarın

Tohumları Toprağa Ekdikden Sonra Adım Adım Buraya Günlük Tutup Sizden Yardım İsteyeceğim

Eğitim Vermeyi Bilmiyorum
Hangi Dal Kesilir Bilmiyorum
Nası Budama Yapılır Bilmiyorum
Bitki Başı Su Miktarı Bilmiyorum
Bitki İle Arasındaki Mesafeyi Bilmiyorum
800 W İle Kaç Bitki Büyütebilirim Bilmiyorum

Unuttuklarım Olabilir Siz Uyarın

Bu Konuların Hepsini Ve İnce Ayrıntılarını Püf Noktalarını Öğrenmeyi Ve Kendi Yetiştirdiğin Bitkiyi Kullanmayı Çok İsterim Ve Sizden Bunlarla İlgili Tecrübeli Yardımlarınızı Bekliyorum

https://www.tohumsuz.com/threads/eğitim-şart-lst-mainin-lining.1522/ lst eğitimi araştırabilirsin mainlining biraz daha zordur hangi dalı keseceğini iyi bilmen lazım youtube da araştırabilirsin lst eğitimini.
ledlerin linkini atarmısın?,
sulama yaparken fazla su verme toprak kurudukça su ver fazla sularsan köklere zarar verirsin. gübre kullan ama gübrelere dikkat et bazen gereken gübre miktarının yarısı bile fazla gelebilir onu takip et bir gübreli bir gübresiz sulama yapabilirsin.

https://www.tohumsuz.com/threads/eğitim-şart-lst-mainin-lining.1522/ lst eğitimi araştırabilirsin mainlining biraz daha zordur hangi dalı keseceğini iyi bilmen lazım youtube da araştırabilirsin lst eğitimini.
ledlerin linkini atarmısın?,
sulama yaparken fazla su verme toprak kurudukça su ver fazla sularsan köklere zarar verirsin. gübre kullan ama gübrelere dikkat et bazen gereken gübre miktarının yarısı bile fazla gelebilir onu takip et bir gübreli bir gübresiz sulama yapabilirsin.

TRY 11.94 88%OFF | 1 adet Hydroponice AC 220V 20w 30w 50w koçanı büyümek lamba çipi tam spektrum 380nm-780nm için kapalı bitki fide büyümek ve çiçek

Işık uygun elindeki 7 tohuma da yeterli diye düşünüyorum Bitkiye topraktan çıkar çıkmaz bu kadar ışık verme sakın yakarsın hepsini. Dimmer kullan. Fazla yakın tutma ışıkları bitkilerin büyüyünce tekrar sıkıntı çıkarmasın sana. Youtube da low stress training yaz detaylıca öğren ve o eğitimi ver bitkilerine.

vamonos

Üye
selam dostum ışığının detaylı fotolarını paylaşır mısın kaça kaç alüminyum profil kullandın ?

VadininKesi

Yeni üye
ahahahahaha kanka adam temmuzda yazmış bu zamana kadar ya hasatı aldı gitti hala kafasını çekiyor(burda çoğu kişinin yaptığı gibi) yada paket oldu
aynen valla işin başındayken herkes burda ,bişeyler sorup kapmaya çalışıyor. işin meyvesini yemeye gelince kimseden ses yok foto yok anca kafa yaşasınlar :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** hahahaha******** ****
  • Mest Mest:
    ******** ** * hahahaha** ***
  • Mest Mest:
    ** ** **** ** ***** *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** **** ******* *** ******* * ******* hahahaha*** **** ** hahahaha**** ******** **** *****
  • zero00 zero00:
    ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** **** ******* ******** ** ******** ********** hahahaha*
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****