Sigaranın kafası

Arkadaşlar semtimde türlü türlü sigara var her sigarada ayrı güzel ama bazı sigaralar bana katkılı gibi geliyor bunu nasıl ayırt edebilirim saf sigarayla katkılının ne farkları var

husyn

Doktor
dostum, saf olup olmadığını anlamak istiyorsan yapacağın bu, cıgarayı aldığında birazını iç kafasına bak ve aklına kaydet geri kalanıda 5 gün boyunca elleme 5ci günü içtiğinde, ilk gün içdiğin gibi ise o katkısızdır yani bir şeyler yapılmamıştır, ama 5ci günü içdiğinde kafa ilk içtiğindeki gibi değilse o zaman ona uygulanan kimyasal zayıflamıştır yani dandik cıgarayı birşeyler yapıp güçlendirmişlerdir.

Azer

Üye
ağrıyı neyi boşver kardeşim gayet basit kokudanda anlarsın onuda geç çektiğin an zınn diye kafaya giriyosa katkılıdır anında yakalar çabuk bırakır ama çektikten sonra zamanla kafası geliyosa uzun tutuyosa organiktir

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Arkadaşlar semtimde türlü türlü sigara var her sigarada ayrı güzel ama bazı sigaralar bana katkılı gibi geliyor bunu nasıl ayırt edebilirim saf sigarayla katkılının ne farkları var
Anında kafanı zooom yapıp ağır bir (ağırdan kastım keyifsiz hatta seni kötü hissettirecek ) kafa yaşatıryorsa çok yüksek katkıdır. Normal sigara senin kötü hissetmeni sağlamaz en azından ilk dumanda veya 3. 4. Dumanlar da kendini kötü hissettirmez aksine keyif verir ve genetiğe bağlı olarak ta etkisi yavaş yavaş artar bir anda bonzai gibi yerlerde süründürmez.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bandaleros Bandaleros: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*