Sipariş

Bboy

Yeni üye
Arkadaşlar selamlar, ben dolandırılmadan güvenilir bir yerden sadece güzel tohum sipariş etmek istiyorum allah aşkına yardımcı olun yani bu site için bile kushseed için kendi adamları yazıyodur belki? Dediler. Hani haklı olarak korkuyoruz nasıl güvenebiliriz sipariş için lütfen yardımcı olun

Hemlock

Yeni üye
1 hafta içerisinde tohumun gelir ama auto istersin photo gelebilir photo istersin auto gelebilir ama gelir

Kustan 2 kere aldım sorun yaşamadım sadece 2. Sipariş kapanmaya denk geldi geç kargolandı. Her zaman kıyağınıda geçiyor adamlar 5 alıyosan 7 gönderiyor. Şuanda tr içi tohum tedarik edebileceğin en temizi sponsor kanka boşa macera arama :)

Bboy

Yeni üye
Kustan 2 kere aldım sorun yaşamadım sadece 2. Sipariş kapanmaya denk geldi geç kargolandı. Her zaman kıyağınıda geçiyor adamlar 5 alıyosan 7 gönderiyor. Şuanda tr içi tohum tedarik edebileceğin en temizi sponsor kanka boşa macera arama :)
Bro siz söylüyosunuz güvenmek istiyoruz da nasıl güvenecez ya allaha emanet siparişi vericez o zaman

Hemlock

Yeni üye
Kardeşim milyonlarını bağışlamıyorsun istiyorsan alacaksın vereceğin 600 lira para ve bu kadar kişi ordan alıyor herkes seni kandırmaya mı çalışıyor.Alıp almamak senin elinde karar senin

Bro siz söylüyosunuz güvenmek istiyoruz da nasıl güvenecez ya allaha emanet siparişi vericez o zaman
Aynen öyle kanka baya allaha emanet veriyon siparişi ama geliyor şaşırtıcı biçimde :) zaten sitenin wp noları var ordan irtibata geçin bazen cvp alamazsınız ama bekleyen siparişiniz varsa ve siparişinizle alakalı bir şey olduysa siz demeden onlar size diyor zaten

Bboy

Yeni üye
Kardeşim milyonlarını bağışlamıyorsun istiyorsan alacaksın vereceğin 600 lira para ve bu kadar kişi ordan alıyor herkes seni kandırmaya mı çalışıyor.Alıp almamak senin elinde karar senin
Yav tamam da sende öyle bi konuşuyosun ki şimdi yani milyonunu bağışlamıyosun da 600lirayı kazanmakta kolay değil az empati

Yav tamam da sende öyle bi konuşuyosun ki şimdi yani milyonunu bağışlamıyosun da 600lirayı kazanmakta kolay değil az empati
Dostum 600 lira benim içinde büyük para. Anlayabiliyorum seni :) ama dert etme tohum konusunda hele ki bu zamanda güvenebileceğin tek adres yine sponsor. Daha iyisi varsa bende ordan alayım.

Hemlock

Yeni üye
Kardeşim hepimizin parası alınteri almasak tehlikesi var göndermiyor deriz o yüzden dedim sadece photo alıp auto gelme ihtimalin veya tam tersi ihtimalin var paranın gitmesi mümkün değil yani

purplehazen

Yeni üye
sponsordan alabilirsiniz güvenilir hızlı 5€ fazla olsun türkiyeden kargolansın sponsorun da yaptığı gibi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    +3
  • lavrens lavrens:
    ****** ******** ** * ** ***** hahahaha*
  • lavrens lavrens:
    * ** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ********** *** ******** *** ********* *** ****** *** hahahaha ***** *******
  • kkush kkush:
    ******** hahahaha**** hahahaha**** hahahaha******* ****** hahahaha******* ********** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • kkush kkush:
  • W wickedstick:
  • lavrens lavrens:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • NewGardener NewGardener:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    **** ********* hahahaha***
  • kkush kkush:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** ********* hahahaha*** * *****
  • W wickedstick:
  • kkush kkush:
    ** **** ** ****** ** hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** **** ** ****** ** hahahaha **** ********* ***** ***
  • kkush kkush:
    ** * ******* ** *** ** hahahaha* ** ********* ********* ***** ***
    kkush kkush: ** * ******* ** *** ** hahahaha* ** ********* ********* ***** ***