sistem kurmak istiyorum

sercobaskan

Yeni üye
selam arkadaşlar artık kendi bitkimi yetiştirmeye karar verdim ufaktan araştırmaya başladım forumda ve nette zaten yeterli bilgiler var. İlk aşamada 1-2 deneme yapmak istiyorum olayı kavramak için. merak ettiğim bişey var günde 2 gr içiyorum 3 aylık içimim 200 gr denk geliyor. bunun için kaç kök,saksı,tohum vs gerekir ortalama tahmininiz nedir.

selam arkadaşlar artık kendi bitkimi yetiştirmeye karar verdim ufaktan araştırmaya başladım forumda ve nette zaten yeterli bilgiler var. İlk aşamada 1-2 deneme yapmak istiyorum olayı kavramak için. merak ettiğim bişey var günde 2 gr içiyorum 3 aylık içimim 200 gr denk geliyor. bunun için kaç kök,saksı,tohum vs gerekir ortalama tahmininiz nedir.
Selâm dostum 4 kök yeterli sana tabikide bakım şartlarıda var işin içinde

Yesil888

Ordinaryüs
O 3 ayda 200 gr ma verdigin para ile sana yetecek sitem kurabilirsin, bütcen ne kadar.Onu bilelim ona göre öneride bulunalanim, bosuna yazmis olmayalim.

sercobaskan

Yeni üye
O 3 ayda 200 gr ma verdigin para ile sana yetecek sitem kurabilirsin, bütcen ne kadar.Onu bilelim ona göre öneride bulunalanim, bosuna yazmis olmayalim.
bütçeden yana sıkıntı yok dostum alınabilecek en iyi verimi almak istiyorum. asıl amacım ustalaşmak gurme olmak .gerek içimiyle gerek yetiştirmesiyle bilgi ve donanım sahibi olmak istiyorum. Makale filan okumaya başladım bununla ilgili ama tabi uygulamalı olarak yapmadan pekişmeyeceğini düşünüyorum

Yesil888

Ordinaryüs
bütçeden yana sıkıntı yok dostum alınabilecek en iyi verimi almak istiyorum. asıl amacım ustalaşmak gurme olmak .gerek içimiyle gerek yetiştirmesiyle bilgi ve donanım sahibi olmak istiyorum. Makale filan okumaya başladım bununla ilgili ama tabi uygulamalı olarak yapmadan pekişmeyeceğini düşünüyorum
Kanka forumu bulmussun, bu cok iyi, simdi asagida linkleri bulunan ana malzemeye bak, bu alan"kabin" isik, havalandirma. O ihtayacini 1-2-4 bitkiden rahat alirsin. Simdi cok detaya girmeyecegim. Öncelikle gir sponsorun sayfasina gönlüne göre indika mi, sativa mi? photo tohum sec, sistemi kur, sana yardimci olurum. Beraber yetistririz senin bitkileri.
Bu kabin icin, buradan 150X150 veya 120X120 bir kabin sec.
Bu isik icin, link sponsorumuz basin agrimaz bu isiklardan. Kabine göre isik önerecegim.
Bu havalandirma.Bu da sponsorumuz. Kabini sec, uygun filitreyi sana @higthead kanka yazar.
Sen öncelikle bu yazdiklarimi tamamla detaylari aciklarim sana

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green

Dostum 2 bıtkı ıcın en guzel alan 80x80 dir. 1x1 de yapabılırsın ama ısık havalandırman vs degısır.

80x80 kabın

Havalandırman

normal seri cıkıs setın

aynı m3 ve m3hler quıte ultra sessız serii

Girişin ise

ısık ise

yada ısıkla beraber havalandırman ısık son led cıp lm301h evo serısı var basarılı bır ısık hem sponsorumuz

yada ayrı ısıgın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********