Sistem kuruyorum dostlar yardim gerek

BongAppetit

Yeni üye
Screenshot_20220225-021757_Samsung Notes.jpgmerhaba dostlar sistem kurucam fakat aklımı kurcalayan bi sorum var acaba bu sistem aylık elektrik olarak ne yakar ve eksik gördüğünüz şeyler varmi acaba

higthead

Jolly Green
Dostum 240x240 kabine 1180 m3h set olmaz hem koku sorunu yaşarsın hemde iklimlendirme sorunu yaşarsın. Listende giriş çıkış fanları göremedim.

Alanın buyuk 3 demirbaşın olan kabin(alan) - havalandırma ve ışık bu 3 demırbasın herzaman kullanıcaksın ve bu ısın kalbıdır sakın maddısel kacma.

Minimum 2200m3h yapman lazım. 1160m3 vortıce quıte ultra sessiz serisi

hadi öldün bittin butce pek 1680m3h set yap dicem ama 240x240 kabın alanın butcesı vardır cunku buyuk kabın buyuk masraftır.

Kimde Bu

Müptezel
Guzelim setupa sinbo nem makinesi gitmemiş iyi bişey al sinbolarin bir cogu kisa zamanda cortluyo, su kacirdigi icin benim kabini bi keresinde su bastı dikkat et

BongAppetit

Yeni üye
Dostum 240x240 kabine 1180 m3h set olmaz hem koku sorunu yaşarsın hemde iklimlendirme sorunu yaşarsın. Listende giriş çıkış fanları göremedim.

Alanın buyuk 3 demirbaşın olan kabin(alan) - havalandırma ve ışık bu 3 demırbasın herzaman kullanıcaksın ve bu ısın kalbıdır sakın maddısel kacma.

hadi öldün bittin butce pek 1680m3h set yap dicem ama 240x240 kabın alanın butcesı vardır cunku buyuk kabın buyuk masraftır.

Bu set giriş çıkış fanı dahilmi

BongAppetit

Yeni üye

Bu set giriş çıkış
Guzelim setupa sinbo nem makinesi gitmemiş iyi bişey al sinbolarin bir cogu kisa zamanda cortluyo, su kacirdigi icin benim kabini bi keresinde su bastı dikkat et
Nem yüzdesini ayarlayabilcegimiz bu kabine yetecek bir makina önerin varmi kankam

higthead

Jolly Green
Giriş fanı oalrak kanal tıpı fan kullan. cıkıs setını ses ısı ızolelı hava kanalı ıle tercih et.

Bu arada doktor karbonfıltre bılıyosun sponsorumuz.subat indirimi mevcut ve kur yukselıyor fıyatlar artmadan elini cabuk tut.

5lt nemlendiricin ancak senın kabını kaldırır. Dijitaldir ıstedıgın dereceye ayarla gerısını o halleder=))

3 demir başını acil a. alan(kabin) - havaşlandırma - ışık. bu 3 unu acıl almanı tavsıye ederim.Fiyatlar fena yukselıcek

BongAppetit

Yeni üye
Giriş fanı oalrak kanal tıpı fan kullan. cıkıs setını ses ısı ızolelı hava kanalı ıle tercih et.

Bu arada doktor karbonfıltre bılıyosun sponsorumuz.subat indirimi mevcut ve kur yukselıyor fıyatlar artmadan elini cabuk tut.

5lt nemlendiricin ancak senın kabını kaldırır. Dijitaldir ıstedıgın dereceye ayarla gerısını o halleder=))

3 demir başını acil a. alan(kabin) - havaşlandırma - ışık. bu 3 unu acıl almanı tavsıye ederim.Fiyatlar fena yukselıcek
Üstad bu kabinde kaç autoflower yetistirebilirim ve ışığım yeterli olurmu sence verdiğin ve vereceğin cevaplar için şimdiden tesekkurler

Ü

Üye silindi 29199

Guest
720w tek başına o kabine yetmez 150x150 kabin içindir ikş tane koyman gerekir

higthead

Jolly Green
Üstad bu kabinde kaç autoflower yetistirebilirim ve ışığım yeterli olurmu sence verdiğin ve vereceğin cevaplar için şimdiden tesekkurler

Dostum bu 240.240 kabinde yetiştireceğin bitkiler aklın hayalin almaz efsane bir alan ölçüsü seçiçeğin saksı lt sine göre değişir. Kabinin hakkı bitkileri sağlam büyütüp eğitimle sağa sola açtığını var sayarsak 9-10-11-12 adet atabilirsin. Kabine göre 720w ısık yetmeyebilir.

@BongAppetit kanka 4 adet vantilatör alana kadar 1 tane ayaklı alsan çok daha ucuza gelmez mi? Ordan artan parayı da ph ölçer in üstüne koyup adva12 alırsın hatta üstüne hala paran kalır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ******** ***** ********* * ***** ****** hahahaha ***** *
  • T Turco:
    *** ******* ***** hahahaha *** ***** **** **
  • higthead higthead:
  • T Turco:
    ***** ****** ******* ***** * ** ******* ***** ***** ***** * * ** **** *** ******
  • T Turco:
    ******** hahahaha**** *** ** **** *** ******** ********
  • higthead higthead:
    ****** ******** ****** ****** *** **** ****** ******* *** **** *** *** **** *** **********
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** ****** **** ***** ****** ********* ** *** *** ** **** hahahaha**
  • higthead higthead:
    ****** ****** hahahaha* ****** ****** ***** *** ****** ***** ****** ******** ***** **** **** hahahaha
  • higthead higthead:
    ****** ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • T Turco:
    **** ****** ******* hahahaha* ******** *
  • T Turco:
    ****** **** ******** hahahaha* ******** **** ***** ***** ** ******** *** ***** hahahaha **** ** ********* *** hahahaha ****** ********
  • higthead higthead:
    ******** ******* ****** ******* ******** ********* ***** ********* hahahaha* ******* ******** ********* **** **** **** ********* ****** **** **
  • T Turco:
    ***** * ***** ***** hahahaha
  • higthead higthead:
    hahahaha*** ***** *** ***** ***** ********** **** ******** ******
  • T Turco:
    ** ***** ** **** ******* ** **** ******** *** **** hahahaha
  • T Turco:
    hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • T Turco:
  • higthead higthead:
  • higthead higthead:
    ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* **** ****** **** ******** **** ******* **********
    higthead higthead: ** ******* ******* **** *** ** ***** *** *** **** ***** **** ****** ** *** **** ********* ****...