sistem nasıl sonunda topladım

mammawasdead

Yeni üye
merhaba abilerim kardeşlerim sonunda en basitinden yapabileceğim sistemi topladım 250 watt mh, 150m3 hava atış, 100m3 hava çekiş, nem makinesi sinbo, grow bloom micro gübre set, 19lt saksı, plagron light mix toprak, araba fanı (kabindeki çiviyle sabitlediğim demir’e takcam. 

sizce nasıl olmuş ? 2 tane white widow tohumum yalan oldu ikiside patladı ama bir dahada büyümedi şimdi super lemon haze attım oda 5 gün oldu daha yeni küçücük patladı tohumları muhafaza edebileceğim yer 73f ile 90f arasında değişiyor sürekli bi 73 bi 90 ondan patlamıyor olabilirmi ki ? 
(elektrikli sobanın uzağına koyuyorum ailem sürekli fişi çektiği için 73e düşüyor). ışığı biraz daha yukarı çektim sıcaklık en fazla 27 oluyor nasıl abiler cevaplarmısınız değiştirmem eklemem gereken birşey varmı ?

https://imgur.com/pjVj3W3

Öncelikle eline emeğine sağlık kabini tamamen yansıtıcı malzeme ile kaplamanı öneririm fan kontrolcüsü alıp fanın güçlerini düşürmeyi de düşünebilirsin sen yapıyorsa o alan için fazla duruyor ama ses problem değilse sorunda olmaz, ışığı olabildiğince yukarıdan ver ilk başlarda sonra yakınlaştırırsın daha o bir bebek tohumlarını da rutubet önleyici bir ilaç kutusunda buz dolabında yıllarca güvenli saklayabilrsin iyi forumlar.

mammawasdead

Yeni üye
Cvp: sistem nasıl sonunda topladım

EvdekiMizahÖncelikle eline emeğine sağlık kabini tamamen yansıtıcı malzeme ile kaplamanı öneririm fan kontrolcüsü alıp fanın güçlerini düşürmeyi de düşünebilirsin sen yapıyorsa o alan için fazla duruyor ama ses problem değilse sorunda olmaz, ışığı olabildiğince yukarıdan ver ilk başlarda sonra yakınlaştırırsın daha o bir bebek tohumlarını da rutubet önleyici bir ilaç kutusunda buz dolabında yıllarca güvenli saklayabilrsin iyi forumlar.

değerli yorumun için teşekkür ederim ses sorun değil onlar büyüsün yeterki bant bitti diye yapmamıştım onuda yapayım o zaman teşekkürler :)

mammawasdead

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Öncelikle eline emeğine sağlık kabini tamamen yansıtıcı malzeme ile kaplamanı öneririm fan kontrolcüsü alıp fanın güçlerini düşürmeyi de düşünebilirsin sen yapıyorsa o alan için fazla duruyor ama ses problem değilse sorunda olmaz, ışığı olabildiğince yukarıdan ver ilk başlarda sonra yakınlaştırırsın daha o bir bebek tohumlarını da rutubet önleyici bir ilaç kutusunda buz dolabında yıllarca güvenli saklayabilrsin iyi forumlar.

merhabalar kabinin nem oranı 35 i geçmiyor neden böyle kabin küçük zaten sona alıyorum nem makinesinide 35 hala acaba ısı nem ölçer mi bozuk

Merhaba kabin küçük ama hava atış ve çekiş gücün gayet iyi sürekli taze hava aldığından nem düşük gözüküyor olabilir bitkinde büyüme sorunu görmüyorsan pekte sorun etme yada fanlarına hız kontrolcüsü takıp biraz düşürebilirsin, iyi forumlar.

mammawasdead

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Merhaba kabin küçük ama hava atış ve çekiş gücün gayet iyi sürekli taze hava aldığından nem düşük gözüküyor olabilir bitkinde büyüme sorunu görmüyorsan pekte sorun etme yada fanlarına hız kontrolcüsü takıp biraz düşürebilirsin, iyi forumlar.

bitkim patladı dün koydum toprağa ışığı veriyorum 27derece biraz daha yukarı çekebilirim kaç güne filizlenir? ve bu fan kontrolcüsü 100 küsür liralık şeyler var ondanmıdır?

Üzerine plastik bardak şişe kapatıp hava delikleri açıp ideal nemi oluşturabilirsin fanlarını da kapatabilirsin şimdilik ışığıda mümkün oldukça yüksekten vermelisin ki stres olmasın  sonra yavaş yavaş yaklaştırırsın bir iki hafta sürer genelde filizlenme, iyi forumlar.

mammawasdead

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Üzerine plastik bardak şişe kapatıp hava delikleri açıp ideal nemi oluşturabilirsin fanlarını da kapatabilirsin şimdilik ışığıda mümkün oldukça yüksekten vermelisin ki stres olmasın  sonra yavaş yavaş yaklaştırırsın bir iki hafta sürer genelde filizlenme, iyi forumlar.

https://imgur.com/OhMWpAK kabuk 2 ye bölünmüş böyle bişey olmuş bu tohum büyürmü?

mammawasdead

Yeni üye

EvdekiMizah' Alıntı:
Evet büyür elleme sonra o kabuk düşücek yaprak çıkıcak toprağını aşırı sulama, iyi forumlar.

size ne kadar teşekkür etsem azdır yardımlarınız için 2 tane ww tohumu çöp ettim 1 tane super lemon haze çöp ettim son slh idi bu buda giderse indica ya kalıcaktım

Yardımcı olmak için her zaman buradayız ama lütfen emeğinizin ve ödeneğinizin çöpe gitmemesi için forumu iyice kurcalayın bolca içerik var iyide kötüde bir sürü örnek var forumda aceleci davranmayın bu sabır gerektiren bir iş, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ***** *** **** ********** **** ***** ******** *** ****** *** ********* ********
  • O oziozi:
    ***** ******* hahahaha
  • O obeb:
    ***** ******* hahahaha
  • O oziozi:
  • Madkusa Madkusa:
    ******* ***** ********** **
  • O oziozi:
    ***** ******* hahahaha ****** *******
  • O oziozi:
  • Narkotik Narkotik:
  • O obeb:
    ***** ****** hahahaha ******** *** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha *** ******* *** ****
  • O oziozi:
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O obeb:
    ********** **** ***** ** ******* hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha* ******** ***** *** ******* ****** *********
    *** ***** ** *** *** ***** *** hahahaha* ********** ***** **** *****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha***
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******* ****** ******* hahahaha** *** ******** ***** ******* ******* hahahaha*
  • O obeb:
    ****** **
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha* ***** *** ***** ****
  • Z zerowalker:
    **** ********** ****** ****** ********** hahahaha** *** *** ***** *** ****
    Z zerowalker: **** ********** ****** ****** ********** hahahaha** *** *** ***** *** ****