Sitelerden takibe düşme konusunda bilgisi olan var mı

Eimal

Müptezel
Toprakvesu, growkent gibi sitelerden takibe düşme muhabbeti hakkında bilgisi olan var mı?
26 mayısta şafak operasyonu yaptılar kanka bir çok adrese.
Söyletinler, growkent, magicplant, toprak ve su sitelerinden alışveriş yapanların adresleri olduğu söyleniyor.
Ama hurafe olma ihtimalide yüksek :)

Predatron

Yeni üye
26 mayısta şafak operasyonu yaptılar kanka bir çok adrese.
Söyletinler, growkent, magicplant, toprak ve su sitelerinden alışveriş yapanların adresleri olduğu söyleniyor.
Ama hurafe olma ihtimalide yüksek :)
açıkcası vergi dairesinden kovalama mevzusunu duydum kafama yattı kanka ayık olmak lazım.Tribe düştüm akşam akşam

Kankalar internetten sipariş vermeyip gidip growkentin dükkanına elden alsak yine de bir opsec acili vermis oluyor muyuz? nakit olarak odeme yapsak bile?

AcemiBoy

Yeni üye
Mükellefim ama sahte isim soy isim adres versek olmaz mı ?
Mesela isim abulrezzak soyisim binberrak adres ilçe sokak sallamaca filan ?
yemezler mi

Weedseed93

Kıdemli Üye
Bence abartıyorsunuz, growkent toprakvesu gibi sitelerden insanlari patlatacak olsalar direk önlerini kesip bu sitelerin ticaretini komple bitirir satılan ürünlerin ticaretine yasak koyarlar. Varsayalım ki patlatiyorlar ki öyle bile olsa sizin bizim ki 250 500 ml lik gübre alanları değil litre litre götürenler patlatırlar , devletin icenle değil satanla isi var. Birde bu ilaçları cannabis grow haricinde seracılarin normal meyve sebzecilerin kullandığını da hesap ederseniz az once ki teorim de çürür. Tribe girmeyin kankalar ve kulaktan doğma laflara itibar etmeyin

Woppy

Ordinaryüs
Bu avuntuyla alış veriş yapma niyetindeyim yoksa 450-500 km yol gidip de bunu almaya gitmem sanırım.
Knk bu mayıst olan olayda adam gecensene saksı ve 250ml gübre alısverısım var benide aldılar diyor ve ifadede site isimleri verip buralardan Alışveriş yaptınmı sorusu yöneltilmiş. Benimde alısverişi. Oldu ama artık yapmıyorum baska bi arkadaşım adına alıyorum yada gidiyorum elden alıyorum 2 3 cicej için reklam olunmaya degmez guvenliğinizi düşünerek aşısveriş yapın olmaz demeyin ne olur ne olmaz.

Weedseed93

Kıdemli Üye
Knk bu mayıst olan olayda adam gecensene saksı ve 250ml gübre alısverısım var benide aldılar diyor ve ifadede site isimleri verip buralardan Alışveriş yaptınmı sorusu yöneltilmiş. Benimde alısverişi. Oldu ama artık yapmıyorum baska bi arkadaşım adına alıyorum yada gidiyorum elden alıyorum 2 3 cicej için reklam olunmaya degmez guvenliğinizi düşünerek aşısveriş yapın olmaz demeyin ne olur ne olmaz.
Elemanın evine bunun için baskın mi yapmışlar? Yoksa telefonla ifadeye mi çağrılmış?

nasa

Doktor
arkadaşlar bu mayıs ayındaki yapılan operasyon o dönemler sedat pekerin hükümetin kurduğu kokain düzenini ifşalaması üzerine kendilerini aklama amaçlı biz böyle bir şey yapar mıyız alın size operasyon biz mi uyuşturucu ticareti yapıyormuşuz alın size uyuşturucu ticareti yapanları tutukladık gövde gösterisiydi tekrarı pek muhtemel değil neden grow sitelerini hedef aldılar çünkü ellerinde grow yapanların verileri vardı vakitleri çok azdı böyle bi operasyon gerekliydi e büyük bi istihbaratlarıda yoktu hani büyük bi çeteyi çökertmek için onlarda garibanların growuna çöküp gövde gösterisi yaptılar bence

Weedseed93

Kıdemli Üye
arkadaşlar bu mayıs ayındaki yapılan operasyon o dönemler sedat pekerin hükümetin kurduğu kokain düzenini ifşalaması üzerine kendilerini aklama amaçlı biz böyle bir şey yapar mıyız alın size operasyon biz mi uyuşturucu ticareti yapıyormuşuz alın size uyuşturucu ticareti yapanları tutukladık gövde gösterisiydi tekrarı pek muhtemel değil neden grow sitelerini hedef aldılar çünkü ellerinde grow yapanların verileri vardı vakitleri çok azdı böyle bi operasyon gerekliydi e büyük bi istihbaratlarıda yoktu hani büyük bi çeteyi çökertmek için onlarda garibanların growuna çöküp gövde gösterisi yaptılar bence
Gayet mantikli

Eimal

Müptezel
Mantıklı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ** *** ****** ******* ******* *** **** ** ****** **** ******** hahahaha **** ***** ***** ********** ******* ******* ******** *** ***** ** ******* ****** *** **** ********** ***** *** ***** *** ********* hahahaha* **** ******** ***** ****** ********* ***** **** *** ******* ********** *** ******* **** *** ** ** ******* *** ******
    ********* **** *** ******** ********* hahahaha****
    ******* hahahaha
    ***** **** *** ** ********** ********* ** ** ***** ***** ****** *** ***** **** ***** ** ******** ** *** ***** ***** ****** ****** ******** **** ******* ********* ***** ***** hahahaha* *** ** *** ***** ****** *** **** ***** **** ******
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    hahahahahahahaha
  • P puslu77:
  • P puslu77:
    ***** ********* ******** ***** ** ******* ***** **** *** hahahaha** ********** hahahaha** **** ********* ****** ******** *** hahahaha* *** ***** ****** **** *** **** ******** ****** *** hahahaha***** ** *** ****** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** **** ******** ****** ** ********** ***** ** ***** ** **** ****** * * ********* ** ** ******** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** hahahaha ** * ***** ******** ******** ** ** *** *********
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha
  • Night owl Night owl:
  • H happyworld:
    ****** ***** hahahaha** hahahaha** ***** **** ** ***** ********* **** ******* ***** hahahaha **** hahahaha***** ** ********* **** ****** hahahaha* ***** ***** *** ******** *** hahahaha****
  • H happyworld:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ****** ******** hahahaha**** *** ******* **** ******* ******* ******* ***** **** **** ** ******** ******
  • H happyworld:
    ** ***** *** ********** ****** ********** ** ***** ***** ** ******** hahahaha* hahahaha*****
  • H happyworld:
  • P puslu77:
    P puslu77: ******** *****