Sizce bu led ışık nasıl ?

Cigarator

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba daha önce hps-mh ampülleri kullanmıştım 2 defa hasat almıştım ama artık led lambalara geçmek istiyorum fakat hepinizin bildiği gibi led fiyatları biraz pahallı.Sizlere sorum şu daha önce bu led şambayı kullanan oldu mu işe yarar mı şimdiden teşekkürler

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/1000w-bitki-yetistirme-lambasi-grow-light-led-topraksiz-tarim-gunes-lambasi-439299670?utm_source=google-pla&utm_medium=paid-search&utm_content=58375852887&utm_term=22324001847&ga_prodid=439299670&ga_merchantid=129422150&scxid=14489-145818-2357-0&sc_gcsp=gg&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjwrpLoBRD_ARIsAJd0BIUhGePNCs9Ngs20Zi5FqYsOsDc9pGujrX2r2npKX2KJ0porMadgr7oaAg4oEALw_wcB

Not:2 adet 25 litrelik saksı için

Bi markası yok adı yok merdiven altı üretim... 
Deneyen yoktur muhtemelen forumdan bende denemem çok büyük risk gibi görüyorum bu ürünleri. 
Çinden Led alıp kendileri montaj yapıyor bunları bildiğim kadarıyla.
İyi düşün yazık etme parana. 
Bol şans.

Cigarator

Yeni üye
Cvp: Sizce bu led ışık nasıl ?

Resolut1on' Alıntı:
Bi markası yok adı yok merdiven altı üretim... 
Deneyen yoktur muhtemelen forumdan bende denemem çok büyük risk gibi görüyorum bu ürünleri. 
Çinden Led alıp kendileri montaj yapıyor bunları bildiğim kadarıyla.
İyi düşün yazık etme parana. 
Bol şans.

Yorumun için teşekkür ederim.1500liraya kadar önereceğin led ışık var mı ?

cannabis16

Ordinaryüs
ledgrowshops.eu dan sipariş geçtim geçen gün viparspectra V900..413 vat çekiyor elektriği..yeni teknolojiyle gerçek anlamda 900 wattlık enerji salar gibi..şu an kullandığım çin malı led hattan en fazla 200 watt çekiyor,sana önerilen bu ürün de 230 watt..taş çatlasın 400-450 wattlık enerji salar en fazla..1500 liraya kadar yok düzgün bişey..bu sitede Türkiye'ye shipping ücreti 50 euro..bu dedğim ürün de 289 euro..daha gümrükten arayacaklar para isteyecekler..en son %30 unu ödüyorduk şimdi %50 lere çıkardılar mı görecez....

yani 1500 üstüne bi 1500 daha zorla bunu al..senin gösterdiğin lamba dediğim gibi 450 wattlık enerjiyi salar en fazla..

Saltoa

YÖNETİCİ
Kendin  cob led yap 50 watt tanesi 16 TL AliExpress te 10 tane alsan 500 watt prizden 430 watt çekiyor  .kargo bedava çok ucuza geliyor tam bir fiyat performans ürünü . forumda bir çok arkadaş bu şekilde çok iyi hasatlar alıyor . 

Cigarator

Yeni üye

Saltoa' Alıntı:
Kendin  cob led yap 50 watt tanesi 16 TL AliExpress te 10 tane alsan 500 watt prizden 430 watt çekiyor  .kargo bedava çok ucuza geliyor tam bir fiyat performans ürünü . forumda bir çok arkadaş bu şekilde çok iyi hasatlar alıyor . 

Konuya biraz uzağım araştırayım led nasıl yapılır gümrükten geçer mi vs

JrGrow

Üye
amazonda 650 700 tlye 1000w ledler var ordan almanı tercih ederim. yorumlarıda okursan iyi kötü karar verirsin trde 2 katı fiyata satıyorlar dışardan alıp

Deeply

Yeni üye

Bir kaç sepet oluşturdım ama dahq tamamlamadım ana ürünleri detaylı incelediğinde aliexpressteki ürünler olduğunı görmek mümkün

Cigarator

Yeni üye

Deeply' Alıntı:
Bir kaç sepet oluşturdım ama dahq tamamlamadım ana ürünleri detaylı incelediğinde aliexpressteki ürünler olduğunı görmek mümkün

Anladım teşekkürler araştırmaya devam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
    ******* hahahaha **** **** ****** ****** ********* *****
  • A ax-b:
    ****** *** *
  • A ax-b:
  • A ax-b:
    **
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ******** **** **** hahahaha* ******* hahahaha*** ****** hahahaha****
  • A ax-b:
    ******** ******** ***** **** *
  • Mordecai Mordecai:
    ********* hahahaha***** ****** **** hahahaha
  • A ax-b:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ***** ******** ** *** *** ***** *** ****** ****** ******** ********* hahahaha**
  • A ax-b:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* ******* ****** hahahaha* **** ********** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • A ax-b:
    ***** ******* ******* hahahaha* **
  • Mordecai Mordecai:
    *** ****** ****** ****** ***** hahahaha*** ***** ******* *** hahahaha ***** ********** ******
  • T thescq:
    ** ******* *** hahahaha ***** ********** ****** **** ********** ********* ****** ********* hahahaha** ******** hahahaha ****** ****** ********
  • Mrduru Mrduru:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • T thescq:
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
    Mrduru Mrduru: **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha*****...