sizce durumu nasıl ?

00burak0096

Yeni üye
yeni başladım üst düzey bir imkanım yok ama bu şekilde gidiyoruz sizce durumu nasıl nasıl gözüküyor knklar?

Son düzenleme:

00burak0096

Yeni üye
auto tohum cinsi genetiği bilmiyorum bir dostumdan almıstım 14 gün yarım çay bardağı sulama 15.güden sonra A N sensi bloom ph perfect gübre var A&B 1lt suya her ikisindende 1ml ekleyip yine yarım çay bardağı veriyorum

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bloom deyil grow gübresi bu dönemde o bloom u çiçekte vericen

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Çaybardağı olurmu kardeşim eczaneden bi şırınga al onunla ml ölçerek ver dedim siteden kaç ml vericen bilgisine bak ona göre ver bloom gübrelerini çiçeye girince şimdi grow gübreleri

Hemlock

Yeni üye
Çaybardağı olurmu kardeşim eczaneden bi şırınga al onunla ml ölçerek ver dedim siteden kaç ml vericen bilgisine bak ona göre ver bloom gübrelerini çiçeye girince şimdi grow gübreleri
Kanka sponsordan deneyimlediğin yine olsa yine yetiştirirdim dediğin güzel bi sativa var mı

Ü

Üye silindi 20701

Guest
@Hemlock birader ben sativa yetiştirmiyom tıbbi kullandım için indika bakıyom ne desem yalanolur yanlışta yönlendirmiyim seni

00burak0096

Yeni üye
kardeşim gübreleri şırınga ile ml olarak verdim zaten 1lt suya her ikisinden de 1ml koydum sonra 1lt sudan suladıkça yarım çay bardağı veriyorum

Morded

Kıdemli Üye
Kanka sen forumda gezen dümene bakma yarım çay bardagı o saksıya suda damla kalır. 2 3 günde bir sula o bir litre suyu ver 500 er ml bitkilere şişenin kapagını küçük igne ile del topragın tamamına yedir suyu en dibe kadar gitsin ki bitkin hızlı köklenme yapsın köklenme ne kadar hızlı olursa bitki enerjiyi köjlere vermeyi kesip büyümeye başlar. Ayrıca suyuna gübreyi attıktan max 30 dk 1 saat sonra o su bozulur içerisindeki gübre in kimyası degişir ve bitkine besin vermek yerine zehir verirsin.

Morded

Kıdemli Üye
Gübre olarak sadece veg gübreleri uygula bloom gübreleri verme bitkine humik asit varsa 2 sulamada bir 1 l suya 1 ml ver çok hızlı büyümesini saglar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ********* **** ***** **** ********** hahahaha*** **** ** ****** ****** ******* *** ** **** **** ** hahahaha*
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahaha*** ** ******* ******* *******
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ****** ***** ****** ****** ******* ** ****** ********** ****
  • S SuperKafa:
    ****** ******* ******* ********* ** **** ****** **** **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    ********* **** ******* ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** ******* ****
  • S SuperKafa:
    ****** ****** *** *** ***** **** ****** ******* ******** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
    ****** ******** ********** hahahaha* *
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    *** ******* ******** ********** ***** ********** hahahaha *** *** ** hahahaha ******* ******* ***** hahahaha**** ******* ****** ***** **** hahahaha** ****** ****** ****** ********* ******* ******** *** ***** ***** *** ****** ****** ******
  • S SuperKafa:
  • deyorke deyorke:
    ***** ***** *** ******** **** hahahaha **********
  • deyorke deyorke:
    ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ***** hahahaha* ********** ****** ***** ********* *******
    +1
  • S SuperKafa:
    ********* ******* *
  • S SuperKafa:
    ****** *** ********** ********* ********* ****** hahahaha* ***** *** ****** ***** ********** ******* ********* *** ******* ** ****** *** ****** **** hahahaha ********** ***** *******
  • deyorke deyorke:
    **** *** **** ******* hahahaha ****** ********* ** ******* ********* hahahaha** *** ****** ** **********
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ******** ****** ***** ***** hahahaha* ***** *** ***** ** ******
  • deyorke deyorke:
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • deyorke deyorke:
    *** hahahaha*
    deyorke deyorke: *** hahahaha*