Sizce hangisinin kafası ağır

İndicca senin ilacın ama sativa daha iyi degilmi ben sativa tercih edeceğim bir dahakine
Merhaba kardeşim
İndicca senin ilacın ama sativa daha iyi degilmi ben sativa tercih edeceğim bir dahakine
merhaba kardeşim daha önce yine konuşmuştuk öyle hatırlıyorum bişey sorucam benim sömekler nedense enine şişmiyor uzunlamasına gidiyor çiçeğe gireli 1 ay oldu normalmidir acaba ilerleyen günlerde şişecekmidir ?IMG_0483.jpg

Mertali54

Doktor
Merhaba kardeşim

merhaba kardeşim daha önce yine konuşmuştuk öyle hatırlıyorum bişey sorucam benim sömekler nedense enine şişmiyor uzunlamasına gidiyor çiçeğe gireli 1 ay oldu normalmidir acaba ilerleyen günlerde şişecekmidir ?Ekli dosyayı görüntüle 16423
Işık ile alakalı olduğunu düşünüyorum ışığı yaklastir biraz daha ve ışık be kullaniyorsun ve ikinci olarak eğitim vermeliydin yani yana yatiamliydin dalları

Işık ile alakalı olduğunu düşünüyorum ışığı yaklastir biraz daha ve ışık be kullaniyorsun ve ikinci olarak eğitim vermeliydin yani yana yatiamliydin dalları
Cob led kullanıyorum iki adet biri 150 wat sarı diğeri 100 wat mor, ışık mesafesi de hep 30 cm de, yatırmama aslında gerek kalmamıştı çünkü ışık fazlasıyla yetiyor heryere ulaşıyo tek bitki zaten acaba genetiğinde filan mı öyle yada sonradan mı şişecek içtiğim sigaranın tohumuydu ama sigara koltuğa yapıştıran cinstendi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!