Sizce nasıl ışık sorunum varmi

rcpozcn

Yeni üye
Selam arkadaşlar sizlerden bir ricam var.
4 adet big but auto bitkin var 1 adet 240 w 600 umol full spektrum LED kullaniyorum videodan resim yükledim ama sanki ışık yetersiz gibi hissediyorum 6akinlastirincada yan dallar ışık almıyor autoya 19 litre saksı kullandım büyük hata yaptım kelleleri ortaya toplayabiliriz sanırım ama en azından bana genel görüşünüzü söyleyebilirsiniz bitkiler 28 günlük çiçeklenme ye girdiler. Elimde
Foto linkler

Marazzssc

Müptezel
İşık 4 tane icin yetersiz ama bitkilerin saglikli gozukuyor dallar ince kalmış fan kullanıyormusun :)

rcpozcn

Yeni üye
İşık 4 tane icin yetersiz ama bitkilerin saglikli gozukuyor dallar ince kalmış fan kullanıyormusun :)
Bir adet vantilatör ve 125 lik 380 M3 fan ve karbon filtre şu anda koku ve ısı sorunum olmadigindan saatte 15 dkkika çalışıyor gereksirse cılız olan bir tanesini iptal edip 3 ününe yonlenmeyi dusunuyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...