Sizce nedir sorun sararma yaşıyorum napcam ben ?

Caterpil70

Yeni üye
Merhaba ww auto ve köfteci yi beraber büyütüyorum ama böyle sararma yaşıyorum bu 5. Grow ama nedir bu hala anlayamıyorum yardımcı olur musunuz düşünce de olsa

Genel görünümü

Sararma

Ü

Üye silindi 16241

Guest
ısı değişimi yaşadın mı hiç kanka? sanki ısı stress'i gibi geldi bana ama emin değilim. gerekli link'i bırakıyorum aşağıya belki bir şey bulursun

Caterpil70

Yeni üye
ısı değişimi yaşadın mı hiç kanka? sanki ısı stress'i gibi geldi bana ama emin değilim. gerekli link'i bırakıyorum aşağıya belki bir şey bulursun
Gönderdiğin link için teşekkür ederim linke göre magnezyum ve kalsiyum eksikliği var bunun gübresini almadan doğal yollarla ne yapabilirim diye düşündüm tavsiyeniz olursa

sef

Üye
Gönderdiğin link için teşekkür ederim linke göre magnezyum ve kalsiyum eksikliği var bunun gübresini almadan doğal yollarla ne yapabilirim diye düşündüm tavsiyeniz olursa
Kalsiyum için yumurta kabuğu (detaylı tarif araştır, sirke ile yapılıyor)
Magnezyum için epsom tuzu/magnezyum sülfat (aktarlardan alabilirsin, sulamanda suya biraz karıştırabilirsin)

Caterpil70

Yeni üye
Anladım peki ısı stresi yasanildiginda ne yapmam gerek tamam stabil tutmam gerekiyordur mantık olarak ama hava değişimi çok olduğum yerde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahaha* ****** ** ****** **
  • kkush kkush:
    hahahahahahahaha*********
    hahahaha* ****** ** ****** **
  • kkush kkush:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ******* ********* ******* ***** *** ***** *** ***** ********* *********
    hahahaha*** ********* hahahaha*** ********
    ******* hahahaha* hahahaha* *******
  • ayıboğan00 ayıboğan00:
    hahahahahahahaha********* ****** **** hahahaha*
    ********* **** ********* ***** *** ********* ** ***** *** ***** ********* *********
    ********* **** ********* ***** *** ********* ** **** **** ******* ********** ** ***
    ********* **** **** ***** **** ******** ******** ******* ********** ****** ****** *** ******* ****** ********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ****** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******* ****** ***** ****** ********
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ******** hahahaha ***** ******** ****** hahahaha*** ***** ****** hahahaha***
    lavrens lavrens: ***** ******** ***** ***** *** ****** ******** ********** * ******** ********** ********...