Sizce ?

fiBRoz

Yeni üye
Merhaba kankiler,
Aranıza yeni katıldım. Outdoor yetistirmeye karar verdim. Sizlerinde yardimiyla iyi neticeler alacagimi düşünüyorum. Daha önce toprakla az-cok ugrastigim oldu. Domates, salatalık, biber yetistirmiştim. 
Seedbank tan 2 tip tohum sipariş etmek istiyorum ama hangi genetikleri seçeceğim konusunda kararsızım.
Hangi tip tohum sipariş etmemi önerirsiniz?

Kralkatil

Yeni üye
Knka photo siparis ver autolara hic bakma bence hizli oluyo ama hic tatmin etmiyo ak47 al derim super bi genetik kafasi fena white widow cok verir kafasi fena autolar cabuk oluyo ama 2 bitki bi kavanoz anca yapiyo cok bisey cikmiyo cok paran varsa al 15 auto 2 3 ayda hasat et ama autolarin kafasida photolara gore az oluyo

fiBRoz

Yeni üye
Cvp: Sizce ?

Kralkatil' Alıntı:
Knka photo siparis ver autolara hic bakma bence hizli oluyo ama hic tatmin etmiyo ak47 al derim super bi genetik kafasi fena white widow cok verir kafasi fena autolar cabuk oluyo ama 2 bitki bi kavanoz anca yapiyo cok bisey cikmiyo cok paran varsa al 15 auto 2 3 ayda hasat et ama autolarin kafasida photolara gore az oluyo

Kanka dediklerini goz önüne alarak bir sey dusundum; 5 tane ak47, 5 tane super lemon haze alabilirim. ne dersin?

Kralkatil

Yeni üye

fiBRoz' Alıntı:
Kralkatil' Alıntı:

Kanka dediklerini goz önüne alarak bir sey dusundum; 5 tane ak47, 5 tane super lemon haze alabilirim. ne dersin?

Olur knka ama super lomen lara dikkat et biraz hassas filizlendir evde hepsini ilk once ondan sonra disari koy yani bi 5 10 gun dursun ve bunu kesinlikle yap tarim bakanligina git tirtil ilaci al atacagin yere sik ole koy

fiBRoz

Yeni üye

Kralkatil' Alıntı:
fiBRoz' Alıntı:

Olur knka ama super lomen lara dikkat et biraz hassas filizlendir evde hepsini ilk once ondan sonra disari koy yani bi 5 10 gun dursun ve bunu kesinlikle yap tarim bakanligina git tirtil ilaci al atacagin yere bro ole koy

Eyvallah broo sağol

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Z zen1n:
  • V van gogh:
    V van gogh: ***** *****