Slm 2 aylık bitkim yaprakları soluyor sanki

Recep21

Yeni üye
Slm kankaar 2 ayı geçmek üzere ektiğim bu saksıdaki bitkinin yaprakları sarıya döndü niye acaba?

özel toprak ve 2 3 toprak aldım bu kovaya koydum. haftada bir 2.5 litre veya 3.5 litre su veriyom ve ara sıra ilaçda koyuyom suya tarantula veya vood judge

çok mu su veriyom yoksa az mı ? prof arkadaşlardan yardım için şimdiden tşkler.

zeko dayi

Müptezel
Slm kankaar 2 ayı geçmek üzere ektiğim bu saksıdaki bitkinin yaprakları sarıya döndü niye acaba?

özel toprak ve 2 3 toprak aldım bu kovaya koydum. haftada bir 2.5 litre veya 3.5 litre su veriyom ve ara sıra ilaçda koyuyom suya tarantula veya vood judge

çok mu su veriyom yoksa az mı ? prof arkadaşlardan yardım için şimdiden tşkler.

normal kenevirmi

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Suyu fazla veriyorsun bu kadar bitkiye 2.5 3.5 lt su çok fazla kaç günde kuruyor toprağın ve Saksı kaç lt ?

Ü

Üye silindi 24524

Guest
Çöp kutusu gibi bişey olduğunu gördüm şimdi altında delik var mı yoksa hemen aç hatta yanlarından da ufak delikler açarsan daha iyi olur

Ü

Üye silindi 20701

Guest
1 suyu çok veriyon 2 calmag başladınmı başlamadıysan hemen başla litreye 2 ml boş sulamalarda

Recep21

Yeni üye
Slm tmm kankalar , yardım eden herkese minettarım teşekkür ederim . suyu indireceğim ve toprağa bi parmağımı koyup su kurumuşsa su vereceğim 1 litreye düşüreceğim teşekkür ederim. 10 12 gün de bir 1 lt vereceğim

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Growun olmazsa olmaz 3 gübresinden biri topraksu grow kent magic plant sitelerine bak bütçene uyanı al acil başla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********