Slm Nasıl Hızlılaştırabiliriz Güzel

Recep21

Yeni üye
Selam arkadaşlar iyi akşamlar . dermanı güzelleştirmek hızlılaştırmak bi duman vuran evin yoluna şaşıran aklında düşüncesi veya ilac adını bilen varsa bana söylerse hem duacısı olurum . maddi de sorun yok yardımcı olunabilir . 1 bitkim var. Güneydoğu Diyarbakır tohumudur normal orjinal, 2 ay 5 günlük , özel toprakta 2 toprak şirketinden özel aldım bi siteden ve bir saksım var yukarıda dediğim gibi ne zaman su vermeliyim ne kadar olsun kaç litre mesela 2.5 litre veriyom ? haftada bir ve bazı ilaçlarım var suya koyuyom 2-3 damla , bi tanesi tarantula bürüde jood , mesela 1 hafta tarantulayı kullanıyom diğer hafta öbürünü , bide toprakta değişik elemantler de var mesela yarasa gübresi var içinde solucan v.s. v.s. mesela 2 toprak aldım değişik ve karıştırdım . peynir kovasındadır büyük olan 50 60 litre yanlış deilsem , bu konuyu acmamın sebebi hayallerle yaşadığım için suya düşmemesi içindir. hayallerimi dünyayla değişmiyom. zaten gelirim var işim var çok şükür sadece burada cok pahalı oldugu icin bi tane ekmişim yanmasın diyom

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 23964

Guest
yarasa gübresi ve solucan gübresi var toprakta belki başka gübreleri kulanımı sonucunda bitkide yanma olabilir güre konusuna o kadar hakim değilim ancak ışık ne kulannıyorsun bitki nerde nasıl büyüyor sıcaklık nem ne kanka çiçeklenmeye aldınmı bitkiyi bunlarda yardımcı olabilirim

Cashh

Doktor
yarasa gübresi ve solucan gübresi var toprakta belki başka gübreleri kulanımı sonucunda bitkide yanma olabilir güre konusuna o kadar hakim değilim ancak ışık ne kulannıyorsun bitki nerde nasıl büyüyor sıcaklık nem ne kanka çiçeklenmeye aldınmı bitkiyi bunlarda yardımcı olabilirim
Merak ettim Hakkaten

Recep21

Yeni üye
Slm arkadaşlar yarın gündüz vakti resim atacağım ;) balkonda ve günde 5 6 saat güneş görüyor sonrası esinti ve sonrası akşam karanlığı :) tecrübesi olan arkadaşlar ilk defa yetiştiriyom , bilgi almak amaçlı yazıyom kokusu varmı bunun ? üst katta v.s. alt katta kokusu gider mi ? bi arkadaş demişti ellemesen koklamaz ellesen kokusunu yayıyor diye

Ü

Üye silindi 23964

Guest
Slm arkadaşlar yarın gündüz vakti resim atacağım ;) balkonda ve günde 5 6 saat güneş görüyor sonrası esinti ve sonrası akşam karanlığı :) tecrübesi olan arkadaşlar ilk defa yetiştiriyom , bilgi almak amaçlı yazıyom kokusu varmı bunun ? üst katta v.s. alt katta kokusu gider mi ? bi arkadaş demişti ellemesen koklamaz ellesen kokusunu yayıyor diye
kanka ellemişsin ellememişsin esinti var diyosun illaki kokar 5*6 saat güneş yeterli olmayacağını düşünüyorum

Ü

Üye silindi 23964

Guest
Ayık ol kanka üstte şaşırdın burda gene şaşırdın :D balkonda dedim daire balkonu en üst kat hemde dikkatini çekerim :D
güzel kardeşim aşağısı yukarısı farketmiyor yan komşuya gidebilir koku koktuğunu görsen yine güzel 5-6 saatle zor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********