Sog tekniginle ilgili bana yardimci olurmusunuz kankalar

Ü

Üye silindi 23778

Guest
+1 direk sarı ile mi baslamak gerekiyor yoksa önce beyaz sonra sarı mı

30 kök ? Ticarete mi giriyorsun kanka amaç nedir , Ayrıca daha yeni başlıcaksın önce bi kaç tane bakmasını öğrensen sonra çoğaltsan daha iyi olmaz mı ?

Kanka ben daha önce grow yaptım ilk kez yapmiyacam sadece bu sistemi ilk kez yapcam yok be kanka ticaretle işimiz olmaz benim ortamciyim

Havze

Üye
30-40-50 kök yapmak isteyene neden herkes direk ticari damgasını vuruyo. Elimde 50 tane tohum var ekilenlerden çıkan şimdi bu tohumların bozulma çimlenmeme durumu var. 50sini de ekmeyip ne yapıcam mesela? Bence 30 tane eken herkes ticari düşünmüyo 30den ölenler bakamadıkların erkek çıkanlar olacak bu yüzden başarılar knk.

kanka elbet ki içinden ölenler erkek çıkacak olanlar var 20 tanesi bile kurtulsa yapsan büyük rakam yolun açık olsun umarım başarılı olursun ama o rakamları kim görse duysa ticari mantığıyla yaklaşır

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kankalar SOG ta 30-40 kök nomal, zaten kullanacagin 4 lt lik saksi.

Video Almanca ama 1 metrekarede 36 saksi.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tabiki yapabilirsin ama kanka ben SOG teknigini teorik olarak biliyorum yani kendim hic yapmadim. youtube de bu konuda cok video var ama maglesef Türkce degil. Bir video seyrettim sana gönderecegim 80X80 kabine 9 saksi koyabilirsin ve o videoda adam bayagi iyi hasat aldi. Gerci onunki 100X300 kabindi ama 1 metrekareye 9 saksi koydu ve normal olarak yetistirdi yani sulama havalandirma gübre hersey ayni 2-3 saksi yetistirir gibi.
bu videoalarin hepsi senin yapmak istedigin, anlamasanda seyret genede faydasi olur sana

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Gerekli isigi ver zaten gübre su bu vereceksin , ISIK kanka isik cok önemli.

Kanka işte elimde suan 150 wlt gerçek enerji veren ışık var biliyorsun piyasada 1000 wlt diyorlar 50 wlt ışık veriyor arkadaşıma tekrar ışık yaptırıyorum yanina artı 400 wlt yeter düşünüyorum toplam 550 wlt

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********