Solucan gübre kullanımı hakkında

Reception

Kıdemli Üye
Kankalar selam herkesin dumanı bol olsun
Resimleri altta paylaşıyorum
2adet photo bitki bakıyorum şuanda 2.haftasindalar herhangi bir gübre kullanımı yapmadım daha ama elimde solucan gübresi ve sıvı gübre var bunlar işimi görür mü acaba saksılar 11 litre altta ponza taşı üstüne torf kullandım.
Sorum şu
Resimleri paylaştığım ürünleri ne zamandan sonra nasıl ve ne sıklıkla kullanmalıyım bilgi verecek vermeyecek herkese teşekkür ediyorum iyi growlar kankalar

C

Cibril

Guest
Kankacım bu oranlar yüksek geldi bana vereceksen az az Verde yakma bitkini...

Reception

Kıdemli Üye
Eyvallah kanka zaten dediği oranın yarısını vereceğim tecrübeli kankalarin tavsiyesi bu yönde başka yazılarda okuduğum sürece 1tane daha var elimde aslında NPK 6-6-6 diyor bu daha iyimi sence bunu mu kullanmayalım resmini attığımı daha ileriki zamanlarda kullanım daha mı mantıklı olur.Tesekkurler

Reception

Kıdemli Üye
Genetik değildir derken hoca? Tohum limon haze e atlamış biri döllenmiş onun tohumları cigara tohumlu ve kafa 10/8

Reception

Kıdemli Üye
Yok hoca satın alma değil anlamadım ama yinede beni aydınlat lütfen yurtdışı tohumlara gübre vermezsen yanar mı yani

Hoca666

Müptezel
Yok hoca satın alma değil anlamadım ama yinede beni aydınlat lütfen yurtdışı tohumlara gübre vermezsen yanar mı yani
yok kanka anlatamadım herhalde. solucan gübresi ve güvercin gübresi vericen ya. para vermişin. olmaz da yanar paran boşa gider belki diye dedim. yoksa hepsi aynı tohumların.

Reception

Kıdemli Üye
He anladım kanka valla dikkat edeceğiz artık vermezsekte olmuyor.Solucan gübresi sıkıntı yapsın zannetmiyorum diğerini de kontrollü şekilde yazanların yarısı kadar uygulayacağım zaten

Hoca666

Müptezel
kanka ufak bi araştırma yaptım. aşağı yukarı bendeki bio bizz in gübrelerindeki içeriklerin hepsi var solucan ve güvercinde. bi tek sanırım kalsiyum eksik. pakette yazıyo mu bi bak. onun eksikliği hasta ediyo. benim bitkide hafif göründü şu an mesela. cal mag aldım 50 tl civarı fiyata. sorun gözlemlersen onu ekleyebilirsin.

Hoca666

Müptezel
Sirke yada limon dimi okuduğum yazılara göre peki hangi oranda orası bende soru işareti kanka
kanka millet kullanıyo ben denemedim. bi tek limon tuzu muydu sirke miydi ona bakmıştım nette. ph düşürüyo evet. ama aynı zamanda zararlı bitkileri de siliyomuş. e bu bizim bebeye de zarar vermez mi bilemedim. o konuyu ph düşücüm bitince daha bi araştıracam

Hoca666

Müptezel
nitrojen ve demir de eksikmiş kanka haberin olsun. bi gözün bitkide bi gözün forumdaki besin eksiklikleri kısmındaki yazılarda olsun :))

Reception

Kıdemli Üye
Ya bunu şimdilik öylesine aldım zaten hacı sıvı olanı diyorsan daha kaliteli prof birşey alacağım inşallah ay başı hani en azından azda olsa beslensin yavrucaklar die ucuz 15 liralık bir şey

Reception

Kıdemli Üye
Bu setler varya gübre biobiz falan varmı onlardan onerebilecegin yer link falan atarsan sevinirim bı konuda görmüştüm @silas paylaşım yapmıştı ama bulamadım tekrar konuyu

Hoca666

Müptezel
Bu setler varya gübre biobiz falan varmı onlardan onerebilecegin yer link falan atarsan sevinirim bı konuda görmüştüm @silas paylaşım yapmıştı ama bulamadım tekrar konuyu
Kanka set olayini bilmiyorum. Ben tek tek secerek aldim. Grow, bloom, alg a mic, top max, call mag ve AN gubrelerinden big bud ile over drive aldim. Simdilik memnunum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha* *** ** ******* hahahaha* *** ** ******* ********** ********** *** **** *** ***** ** *** ** ******* *** **** ***** hahahaha ** ***** ** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** *** ***** ****** ******** ** *** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ********* ********* ********** ******* * **** ***** hahahaha* ****** ** ******* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** **** *** ****** ********* ** *** ** **** ***** ** ******* ****** ******** ******** ****** hahahaha** ** hahahaha* *** ** ******* hahahaha* *** ** ******* ********** **********
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** * ***** ** ***** ******** * **** ***** ****** ********* hahahaha* ******** ********* ****** **** * ******* ****** ******** *** ** ******* **** * ***** ******** ** hahahaha* *** ** * **** ******** *** ***** ** ****** ******* ******* **** *** ***** ** *** ** ******* *** **** ***** hahahaha ** ***** ** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ****** ******* ** ** ********* ********* ******** ******* ******* * ** hahahaha** ****** ******** ****** *** ***** ****** ******** ** *** ****** ******* ****** ******** ******** ***** ********* ********* ********** ******* * **** ***** hahahaha* ****** ** ******* ******
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ***** ****** ***** ***** ***** ****** ** *** ********** ****** ******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ********* ****** **** ********* ****** ******* ** ** ********* ********* ******** ******* ******* * ** hahahaha** ****** ********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ********** **
  • içiciadam içiciadam:
    ********* hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    *** **** ***** **** ** ***** **** ****** ******* ***** ** ***** ***** * ***** ** ***** ******** * **** ***** ****** ********* hahahaha* ******** ********* ****** **** * ******* ****** ******** *** ** ******* **** * ***** ******** ** hahahaha* *** ** * **** ******** *** ***** ** ****** ******* ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** ****** ********** **** ***** ***** ***** * ***** ** ***** ******** * **** ***** ****** ********* hahahaha* ******** ********* ****** **** * ******* ****** ******** *** ** ******* **** * ***** ******** ** hahahaha* *** ** * **** ******** *** ***** ** ****** ******* ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** ***** hahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********** ******* *** ********* hahahaha****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ** hahahaha****** ** ********* ********* hahahaha****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha* ******** **** ** **** ********* **** hahahaha*** ** ********* ******** ***** ********** ** *** ****** **** *** hahahaha** ** **** ***** ******** ***** hahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ***** ****** ***** ******** ********* ********* **** ** hahahaha****** ** *********
  • Night owl Night owl:
    ** **** ******* **** **** ** **** ****** ****** ***** ******** ***** hahahaha* hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ***** *** ****** ***** ********* **** ******* ******** ***** ****** ***** ******** ********* *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** **** ****** ***** *** **** *** ***** **** *** hahahaha ******* ***** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ********* ***** ***** ******** ****** **** ****** ***** *** **** *** ***** **** *** hahahaha ******* ***** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** *** ***** *** * ******* ******* ****** ******* ****** ** ******** ****** **** ****** ***** *** **** *** ***** **** *** hahahaha ******* ***** *******
    içiciadam içiciadam: ***** ***** ***** *** ***** *** * ******* ******* ****** ******* ****** ** ******** ****** ****...