Son Zamandaki Yakalanmalar İdrar Süreleri

Azer

Üye
Uzun zamandır bu platformdayım fakat ben hiçbir zaman bu kadar yakalanma patlama konusu görmedim herkes amateme gidiyor herkes denetime başlamış son zamanlarda narkotik gerçekten çok sıkıladı bulunduğum mevkiide sürekli narkotik uygulama yapıyor drone ile etraf izleniyor herkes patlıyo herkes dikkatli olsun ayık olsun.
Benim bilgili arkadaşlardan bir sorum var internetten araştırdığımda ex idrardan 4-5 günde atıldığı söyleniyor ex haplar kaç günde idrardan temizlenir bilgisi olan varmı + olarak benim tanıdığım kişiler idrardan 7-10 gün içinde esrarın temizleneceğini söylüyor hepsi denetim bitirmiş kişiler fakat burda 20 gün 30 günden bahsedenler var.

Konu Altında Bilgi Alışverişi Yapalım Herkes Bilgilensin

szrlkrsii

Müptezel
Valla narko iyi calisiyor mu bilmem ama benim gibi bir adamı bile opearasyonla aldilar silah falan doğruttular yani, ben olayın sokuyla yanlıs adam herhalde abi falan diye sacmaliyodum cember daraldi ağalar :D

harmangenc

Kıdemli Üye
aynısını ben de içimden geçirdim çok fazla bu tip başlık var bu sıralar.forumun bilinirliliğinin artmasından dolayı da olabilir bu durum.

bu durumdan müzdarip birisi olarak söylüyorum arkadaşlar dışarıda içmeyin mümkün olduğunca bilmediğiniz yerlerde vs takılmayın, dikkatli olun mümkün olduğunca

evinizde için, o birkaç saati bekleyemeyecek kadar iradenizi kaybetmeyin ve dışarı çıkıcaksanız da bilmediğiniz yerlerde takılmayın

önce güvenlik dostlar, sonra yeşil

Azer

Üye
aynısını ben de içimden geçirdim çok fazla bu tip başlık var bu sıralar.forumun bilinirliliğinin artmasından dolayı da olabilir bu durum.

bu durumdan müzdarip birisi olarak söylüyorum arkadaşlar dışarıda içmeyin mümkün olduğunca bilmediğiniz yerlerde vs takılmayın, dikkatli olun mümkün olduğunca

evinizde için, o birkaç saati bekleyemeyecek kadar iradenizi kaybetmeyin ve dışarı çıkıcaksanız da bilmediğiniz yerlerde takılmayın

önce güvenlik dostlar, sonra yeşil
Aynı kardeşimin dediği gibi bende artık kesinlikle dışarda takılmayı bıraktım ne olursa olsun gerekirse evimde 2 3 kapak alıp dışarı çıkıyorum eskidenmiş dışarda rahat rahat içme devirleri

szrlkrsii

Müptezel
senin olay neydi brom tam olarak merak ettim
Kanka ben iste geçen haftalarda bi bp istasyonunda gece 2:30 3 civarları eve dönerken benzin almak icin girdik iste, birden beyaz bi egea önümüze kırdı birileri etrafımızı sardı vs vs silah tuttular yere yatırdılar arabada ketamin 10 mg bi de 3 gr mari vardı ben direkt yerini söyledim zaten ama isim istediler bizden o şekil devam etti cok uzun üsendım anlatmaya kral valla :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **