Sonoff th 16 ya ısıyı sabitlemek için takılacak ısıtıcı soğutucu önerisi ?

kral Arthur

Kıdemli Üye
ısıtıcı ya bağlıyorum ayar 24 ten.tutuyorum ısı düşünce soba çalışıyor tekrar 24 olunca soba sönüyor

kral Arthur

Kıdemli Üye
Isıtıcı fan. Kullanıyorum kırmızı siyah olan kablo elektrik sarı siyah olan kablo ısıtıcı fanın fisine bağlanıyor istediğin ısı ayarını yapıyorsun okadar gerisi cihazın görevi ayarladığın dereceyi içeride sabit tutuyor

Greenlord

Yeni üye
Isıtıcı fan. Kullanıyorum kırmızı siyah olan kablo elektrik sarı siyah olan kablo ısıtıcı fanın fisine bağlanıyor istediğin ısı ayarını yapıyorsun okadar gerisi cihazın görevi ayarladığın dereceyi içeride sabit tutuyor
ısıtıcı fanı soruyorum ne diye link olarak atabilir misisn ısıtıcı fanıını

ısıtıcı fan neredeyse 2000w internette ufak bi araştırmayla karbon ısıtıcı al zaten termostatıyla falan geliyor 250w ile ben koca kabini ısıtıyorum

bomber

Üye
Ben de bu aletten kullanıyorum, alt ve üst limit girebiliyorsun. Sıcak hava üfleyen zimbirtiya bağladım. Malum kış lambalarda çok ısıtıcı ceryan yakıyor. 24/26' arası çalıştırıyorum ben. Bir de nem kontrol cihazı var 2016 da almıştım. Bir türlü programlayamadim. 5kg.lik nem makinası bildiğin sis yapıyor kabinde.

HarTrak

Üye
Bu ürünün rolesi 10 ampere kadar dayanıklıdır. 2000W üzeri ürünlerde extra kontaktör kullanmanızı öneririm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • A ax-b:
  • D doğadostu1004:
    * ********** *** ***** ***** ***** **** hahahaha*** ***** ***** ***** ***** ** ******** ***** ***** ******* ****** ****** ***** ******** ***** ***** *******
    +1
  • A ax-b:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** ****** ******* **
  • E ErdemRS6:
    hahahaha* ****** ****** hahahaha**
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ** ****** ****** ****** ********** *** ***** ***** ***** **** *********
  • E ErdemRS6:
    ******* ******** ***** ** ********* ***** ******** *** ***** ***** ****** ********
  • E ErdemRS6:
    ***** **** ***** ******** ***** ** ******* ******** ***** ** ********* ***** ******** *** ***** ***** ****** ********
    ** hahahaha
  • E ErdemRS6:
    ** hahahaha ***** ** ****** ****
    hahahaha* ***** ****** ******** ****** ** ******* **** ********* ** **** ******** *** ******** ********* **** ******** hahahaha******** ********* ***
    *** *** ****** **** ********* *** ***** ******* ***** *
    +1
  • R RainGrow:

****** *** **** ********** hahahaha* ** ***** ***** ******** ***** ********* hahahaha* *** ** ******* ******** hahahaha* ********** ********* *** ****** ****** ****** **** ********** ****** *** ** * ***** **** * **** ***** ******** ***** ******* hahahaha ********* ******* ****** ***** ******
    **** ******** hahahaha
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    ** hahahaha ****** * ***** *** **** ***** **** **
    E ErdemRS6: ** hahahaha ****** * ***** *** **** ***** **** **