Sorun nedir?

Janmabtizz

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba terasta büyüttüğün köfteci kızımım bugün biraz cansız olduğunu ve bir yaprağında problem olduğunu farkettim.

Toprak 20 litre a101 toprağı
Şimdiye kadar sadece güvercin gübresi kullandım ve herhangi bir eğitim vermedim.
Sulamayı 3 günde bir toprağın 1 parmak altı kuruyunca yapıyorum , en son sulamam 3 gün önce oldu acaba susuz mu kaldı yoksa başka birşey mi?
Değerli yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim

R

Ripley'sOG

Guest
@Ripley'sOG yardımını bekliyorum abii
Kanka paraya kıyıp Bloom yanı çiçeklenme için gubre alman lazim ayrıca callmag alirsanda faydasini gorursun baska seçenek yok imkanlarim kısıtlı dersen forumda diy evde organik gubreler var bunlara bak ya da ingilizcen var ise yabanci forumlardada kaynaklar var o da yok dersen agaclar.nete felan gir oralardada baya yararlı içerikler var

Janmabtizz

Yeni üye
Cicekciden temin ettigim gübreye başladım ama alttaki fan yaprakları kurumaya devam ediyor sizce son durum nasıl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
    *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ********* ** ****** *****
  • I isoT:
  • D despotdes:
    *** ** *** hahahaha* ***** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • G ghostt7:
    *** **** ***** hahahaha* ****** **** *** ****
  • G ghostt7:
    ***** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • G ghostt7:
    ***** ******* **** ******** ** ******** *
  • D despotdes:
    ********* ******** ****** *** *** ******* *** * hahahaha** ********* ******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +2
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*** *** ***** ********** ******** ******* ******** ***** ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** * ******* ***** ** hahahaha **** ********
  • O obeb:
    ***** ****** ****** ******* ********** ********* ******* hahahaha* ******** ***** *** ******* ******* ******
    ** **** ***** *** **** ********** *** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ********** ******** ********* ******** hahahaha** ********* ******** ****** *** *** ******* *** * *********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **
  • D despotdes:
    ***** hahahaha** ******
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    D despotdes: ****** ***** ** ***