sorun nerede?

ELON KUSH

Kıdemli Üye

knklar bitkinin yapraklarında böyle sorunlar var. flush attım 1 hafta önce flushtan sonra artmaya devam etti bu problem. vant yanığı sandım vantı yukarı kaldırdım biraz. problem hala devam etti. kullandığım gübre an3lü set sog yaptığım için 12/12e 15. günde aldım o yüzden grow gübresini hep bi tık az verdim. azot olacağını sanmıyorum. yardımcı olabilecek var mı? daha önce 3 growumda stresten bitkiler herma oldu bunlarında herma olmasını istemiyorum

OttoMan347

√SEFİR√
Rüzgarı yanığıdır vantiyi kaldırınca düzelmez, sadece artmaz. Yani yaprak şekli düzelmez olduğu gibi kalır. Veya gubre fazla gelmişse flush attığın için düzelmiştir yaprak olduğu gibi kalır yine

Son düzenleme:

ELON KUSH

Kıdemli Üye
sağolun knklar cevaplar için. flush attıktsn sonra ilk defa gübreli sulama yapacağım. azot fazlası olma ihtimaline karşı yan besinleri versem sadece bir sorunla karşılaşır mıyım? overdrive bud candy nirvana b52 hepsini yarı oranda versem?

ELON KUSH

Kıdemli Üye
elimde an3lü set olduğu için sanırım hepsini kullanmam gerekiyor. hepsini kullanmasam sadece bloom ve yan besinleri ph ayarlayıp kullansam sıkıntı olur mu?

OttoMan347

√SEFİR√
Sıkıntı olmaz kanka bidahaki sulamaya kadar belli eder kendini renk açılması olursa toorak temizlenmiş bitki aç demektir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ********** ********** ***** **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ** ******** ******* hahahaha*** *** ****** ****** **** ********* ****** ******** **** ******** **** ***** hahahaha*** ** ***** ******* ***** *** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahaha*** ***** **** ***** ********
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ******* ***** hahahaha********** ***** **** ***** ********
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** ********* hahahaha *** ********* ***** ****
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha* ****** ***
  • bandaleros bandaleros: